Nintendo, 2021' de Yeni Switch İle Geliyor! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Playstation Plus Eylül Oyunları Karşınızda!

e
sv

Nintendo, 2021′ de Yeni Switch İle Geliyor!

avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz yıllarda Switch ile beraber oyun sektörüne giren Nintendo pek çok batı oyuncusunun dikkatini çekmeyi başardı. Konsollarına çıkarttıkları özel oyunlar ile beraber bir çok batı oyuncusunu mest ettiler. Bayonetta 1, Bayonetta 2, Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey gibi. Bu oyunlar ile batı pazarının da dikkatini çekerek konsol satışlarında önemli bir yükselişe sahip oldular. Geçtiğimiz sene ise Switch’ in ucuz versiyonu diyebileceğimiz Nintendo Switch Lite’ ı duyurdular. Nintendo Switch yeni hali ile karşımıza geliyor.

 

 

Şimdi Hedef Büyük

Bu sefer ise Nintendo karşımıza Switch‘ in geliştirilmiş bir versiyonu ile geliyor. Diğer çıkmış Switchlere göre donanımsal olarak daha kuvvetli olacağı söylenilen  yeni Switch’ in henüz ismi belli değil. Teknik detayları veya ne tarz donanımlara sahip olacağı ile alakalı tüm bilgiler önümüzdeki günlerde açıklanacak gibi duruyor. Özellikle Switch platformunda yeni oyunlar bekleyen insanlar için bu oldukça önemli bir gelişme. Çünkü konsolun donanımsal olarak gelişmesi yeni oyun fırsatlarını da geliştiricilere sunacaktır.

 

Bunların yanı sıra Nintendo Switch, 2017 lansmanından 2020 Ağustos ayı sonuna kadar toplamda 62 milyon gibi bir satışa ulaştı. Totalde 62 milyon kopya satan Switch konsolu Playstation ve Xbox gibi günümüzde ön planda olan konsolların arasına girebilmiş durumda. Umarız doğu pazarı bu fırsatları kaçırmaz ve bu durumu kendi taraflarına iyice çekebilirler. Zira daha fazla doğu yapımı oyunu görmeyi çok isteriz! Nintendo Switch yeni kasları ile bakalım ne zaman karşımıza çıkacak!

 

Yeni videolar ve içerikler için Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Nintendo Wii Kodları Piyasaya Sızdırıldı ! başlıklı makalemizde Nintendo Wii, Nintendo Wii Kaynak ve Nintendo Wii Kod Sızdırıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli