Nintedo için Yeni Bir Oyun 'Overpass' 27 Şubatta Çıkıyor - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege PlayStation 5 ‘in Çıkış Oyunu Oldu

e
sv

Nintedo için Yeni Bir Oyun ‘Overpass’ 27 Şubatta Çıkıyor

avatar

Onur

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Elbet de yalnızca Nintedo Switch için değil, PC, Xbox One, Playstation 4 için de çıkacak olan Overpass bir Off-road yarış oyunudur. Oyunda farklı parkurlar bulunuyor. Bu parkurları geçerek ilerliyorsunuz.

 

Oyun Zordix Racing tarafından geliştirildi. Overpass, 27 şubat tarihinde oyuncular ile buluşacak. Birden fazla platforma çıkacak olan oyunda bizim için en güzel kısım Nintendo konsoluna da çıkacak olması. Sonuçta bu konsol ilk çıktığında bizim oyun eksiği olur diye şüphelerimiz vardı. Fakat Nintendo üzerinde oyun oynamaya devam edeceğiz. Hatta Heaven Dust’ın Nintendo’ya çıkacağı haberini de yapmıştık.

 

Fakat oyun 27 şubat tarihinde çıkarken Nintendo Switch için 12 Mart tarihinde çıkış yapacak. Oyunu Epic Games üzerinden ön sipariş verebilirsiniz. Satış sayfası için buraya tıklayın.

 

Overpass 27 Şubatta Geliyor

Oyun sevenler için yarış oyunlarının ayrı bir yeri oldu hep. Gelişen oyun sektöründe, grafiklerin gelişmesi ile oyuncular bu deneyimleri daha fazla alabiliyor. Overpass de ise 40 adet özel parkur bulunuyor. Amacınız bu parkurları geçmek.

 

İçeriğin başında da bahsettiğimiz gibi Overpass’in çıkmasında ilgi çekici olanlan Nintendo’ya da çıkacak olması. Her yeni çıkan oyundan aşina olduğumuz gibi yalnızca PC ve bilinen konsollara çıkmayacak. Yalnız burada şöyle bir fark var, oyun 27 Şubatta yayınlanırken Switch için 12 Mart‘da gelecek.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Nintendo Switch Lite Coral Erken Siparişe Açıldı başlıklı makalemizde switch lite hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaynak : https://www.merlininkazani.com/overpass-cikis-tarihi-27-subat-olarak-duyuruldu-haber-110043
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli