Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

NBA 2K21 Oyununun Kapağı Belli Oldu

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

nba-2k21-oyununun-kapagi-belli-oldu

NBA 2K21 Oyununun Kapağı Belli Oldu

Birden çok kategoride oyunun bulunan ve bu oyunlar sayesinde epeyce ünlenmiş olan oyun yapımcısı 2K, bugün yapmış olduğu açıklama ile birlikte üç kapak yıldızından ilki olarak, 5 defa NBA All-Star seçilen Portland Trail Blazers’ın star oyuncusu Damian Lillard’ın, NBA 2K21 kapak yıldızı seçildiğini duyurdu!

 

NBA 2K21 Oyununun Kapağı Belli Oldu

2K oyun şirketinin en sevilen basketbol oyunu NBA 2K21 ile ilgili haberler gelmeye başladı. Oyun içi grafikleriyle ve oyun dinamikleri  basketbol sevenlerin dikkatini epeyce çekmeyi başardı. 2K oyun şirketi, bugün de yeni kapak yıldızı ile karşımıza çıktı. NBA 2K21 oyununun ilk kapak yıldızı Damian Lillard adlı basketbolcu olacak.

Damian Lillard’ın maçlarda yağmur şeklinde sayılar atması ve müzik stüdyosunda alıştırma yapmasıyla NBA 2K21’in bu yılki temasına çok uyuyor. Tüm dünya genelinde bütün oyun severler, Damian Lillard adlı basketbolcunun sema yürüyüşü smacını NBA 2K21’in PlayStation 4 versiyonunun kapağında görecekler.

nba-2k21-oyununun-kapagi-belli-oldu-1
Konuyla alakalı “Bu, NBA kariyerimde benim için oldukça özel bir an” diyen Lillard, laflarına şu şekilde devam etti; “Yıllardır NBA 2K oyununun hayranıyım ve basketbol kültürünü bütün açılarıyla temsil etme yöntemine bayılıyorum. Hayatım süresince 2K oynadım ve kapakta yer alan diğer mühim NBA oyuncularına katılmaktan dolayı haysiyet duyuyorum. Tüm hayranlarıma minnettarım ve ilerleyen dönemde çıkacak olan bu deneyimi yaşamaları için sabırsızlanıyorum.”

NBA 2K oyun şirketinin Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Alfie Brody adlı kişi ise, “NBA bünyesinde oldukça sayıda mükemmel oyuncu yer alıyor, sadece Damian Lillard, şimdiki nesil NBA süper yıldızları içinde özellikle öne çıkıyor. İzlerini hala üzerinde taşıdığı kültürü, müzikal olarak epeyce başarı göstermesi, saha dışı liderliği ve sahayı domine etmesiyle NBA 2K21’in mevcut nesil platform kapağı için mükemmel bir seçim; onunla çalıştığımız için gururluyuz” açıklamasını yaptı. Daha ilkin Damian Lillard, NBA 2K Online 2’nin kapağında da yer almıştı.

Youtube kanalımıza göz atmak istersen, buraya tıklaya bilirsin.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Warzone Oyununa Büyük Güncelleme başlıklı makalemizde Call of Duty, Call of Duty Warzone ve Call of Duty: Warzone Güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli