Mortal Kombat XI İnceleme

 

 

NetherRealm ‘in  piyasaya sürdüğü acımasız dövüş oyunu Mortal Kombat XI  23 Nisan 2019 tarihinde çıktı. Çıkmasının ardından bir takım düzenlemeler ile Mortal Kombat XI ‘deki en sevilen franchise olmaya devam ediyor. Mortal  XI geniş bir kadroya, bir çok kişiselleştirme seçeneğine ve bir zaman dilimi hikayesine sahip. Mortal  XI, Kronika – tarihin ilk büyük kadın agtagonisti tarafından düzenlenen bir zaman çizelgesinde şekillenen bir hikayeye sahip.

 

 

Mortal Kombat XI ‘de anlatım göze çarpan unsurlardan biri. GameSpot ‘dan Edmond Tran Mortal XI ‘de için “Genç ve yaşlı benlikler arasındaki karakter etkileşimlerini çok dikkat çekici ve biraz düz Sonya Blade haricinde sağlam performanslar, beklenmedik bir şekilde göze çarpmayan anlar ile içtenlikle iç içe geçiyor.” açıklamasını yaptı.

 

 

Mortal Kombat XI piyasaya sürüldüğünden bir süre sonra birçok farklı mağaza da Mortal Kombat XI incelemeleri yayınlanmaya başladı.

 

İnceleme yorumları!

 

GameSpot – 8/10

 

“MK11 sadece seri hayranları ve NetherRealm’in adanmışları için bir netice değil, acımasız savaşçıların birbirlerini aptalca dövmelerini izlemekle ilgilenen herkes için dövüş oyunları dünyasına açılan bir kapı. Aerodinamik mekaniği öfkeyle heyecan verici bir şekilde mücadele etmeyi sürdürmüyor yetenek seviyeniz ne olursa olsun ve kapsamlı öğreticiler sizi nitty-gritty’yi kazmaya teşvik eder.Ek ilginç karakter ve oyun stillerinin farklı bir listesi vardır ve hikaye modu eğlenceli bir oyundur. ilerleme (kesinlikle bu erken aşamada) tamamen kırılmış gibi hissedebilir, ancak Mortal 11 önemli olduğu yerlere vurur. ” – Edmond Tran.

 

 

IGN – 9/10

 

“Mortal Kombat 11 her nota vuran nadir bir dövüş oyunu. Metodik ve derin muharebesinden, saçma hikayesinden, tarzından ve son derece kapsamlı öğreticisine sahip olması istisnai bir durum. Sadece ortaya çıkardığı ilerleyişine girdiğinizde : Mortal  XI ‘in zengin özel kasa seçeneklerinin kilidini açmanın anahtarları, Krypt ve Zaman Kulelerinin sinir bozucu ve huysuz bariyerlerinin arkasına kilitlendi. Mortal serisinin ünlü fatalityleri gerçek bir kavga derinliği olduğunu kanıtlıyor ve bu da özellikle omurga yırtıp güzel bir zaman olarak öne çıkıyor” – Mitchell Saltzman

 

 

GamesRadar – 4/5

 

“Mortal Kombat 11, birkaç gün içinde yirmi saat oynadıktan sonra bile geri dönüp daha fazla oynamak istediğimde, nadiren bir akor çaldı. EVO’da yarışmak için sıraya gireceğimden emin olacağım, ancak sıradan bir oyuncu fazladan zaman geçirmekten hoşlanacaktır. NetherRealm Studios’un bir araya getirdiklerini seviyorum. ” – Aron Garst

 

 

USA GAMER – 3,5/5

 

“Mortal Kombat 11’de sevilecek çok şey var. 25 değişik karaktere sahip, harika bir dövüş oyununda tonlarca özelleştirme seçeneği, güzel grafikler ve en iyi hikaye modlarından birine sahip harika bir dövüş oyunu. Krypt ve Zaman Kuleleri, oynanışa rahatsızlık ve tedyum enjekte ediyorlar. İlerleme, kolay ve anlaşılır olması gerektiğinde ise karmaşık ve zahmetli.” – Mike Williams

Bir önceki yazımız olan Black Ops 4 Blackout Haritası Alcatraz Şimdi Xbox One ve Pc ‘de Oyuncular ile Buluşuyor başlıklı makalemizde 4, black ve Call of Duty hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478