Mortal Kombat XI ‘in Nintendo Switch ‘de İlk Trailerı Geldi

 

 

Mortal Kombat oyunun yeni oyunu 23 Nisan 2019 tarihinde Playstation 4, Xbox One ve PC ‘de satışa sunulacak. Bunlara ek olarak Mortal Kombat XI ‘i Nintendo Switch ‘de de oynamak mümkün olacak. Yeni çıkan trailerda M. Kombat XI ‘in Nintendo Switch ‘deki görsel performansını görmüş olduk.

M. Kombat XI ‘in çıkışı arkasından bir içerik paylaşmıştık.

Mortal Kombat XI İnceleme

    NetherRealm ‘in  piyasaya sürdüğü acımasız dövüş oyunu Mortal Kombat XI  23 Nisan 2019 tarihinde çıktı. Çıkmasının ardından bir takım düzenlemeler...

M. Kombat XI ‘i Nintendo Switch ‘de oynamanın zor olacağını ve önceden yayınlanan trailerlarda oyunun kalitesinin o kadar iyi olmadığını oyunun daha düşük görsel ayarlarda çıkacağını düşünüyorduk fakat oyunun son yayınlanan trailerında görsel kalitenin yüksek olduğunu görmüş olduk.

 

Mortal Kombat oyunlarının hikayesinin M. Kombat IX ‘da düzeldiğini söyleyebiliriz. Nether Realm ‘in yapımcılarından biri olan Matt Burke, M. Kombat XI ‘in kapsamlı bir hikayeye, iyi bir hikaye anlatımına ve uzunluk konusunda serinin en iyi oyunu olduğunu söyledi.  Karakterlerin geçmişten geleceğe geldiğinde renkli anlar göreceğimizi belirtti.

Artık uzun bir yolculuk yaparken yoldaki stresimizi bol bol adam döverek atacağız :).

 

Mortal Kombat XI ‘in Dövüşcü listesinde ise ;

* Baraka
* Cassie Cage
* Geras (Yeni Erkek Karakter)
* Johnny Cage
* Kabal
* Kano
* Kronika (Yeni Kadın Karakter)-
* Kung Lao
* Liu Kang
* Raiden
* Scorpion
* Shao Kahn (Ön sipariş Bonusu)
* Skarlet
* Sonya Blade
* Sub-Zero
* Erron Black
* Kotal Kahn
* Jacqui Briggs
* Jade
* Jax
* Noob Saibot
* Cetrion
* Kollector
* Frost

Youtube üzerinden Mortal Kombat XI trailerını izlemek için buraya tıklayın.