MONSTER PUSAT V6 GAMING MOUSE - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Apex Legends ‘in Twitch Canlı Yayın Akışı %75 Düştü

e
sv
avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

 

 

 

Tek başına 139 TL fiyatı olan, Monster Pusat Gaming Seti ‘nin bir diğer parçası olan V6 Gaming Mouse ‘u inceledik.

 

GİRİŞ

 

Kolsuz Oyuncu olarak seti satın alıp mouse ‘u sizler için inceledik. Tasarım olarak olabildiğince sade bir yapısı var. Ne afilli şekiller ne de yarış arabasına benzeyen haller bu alette bulunmuyor. Olabildiğince sade bir iş çıkarmış Monster. Fakat bu sadelik kimseyi yanıltmasın. Pusat V6 Gaming Mouse, oldukça güzel güzel bir ışıklandırmaya sahip. Hem tek renk, hem de birden fazla rengi aynı anda size mouse ‘un köşelerinden yönlendiriyor. Bu renkleri mouse ‘un driverından istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Bir çok renk seçeneğinin yanı sıra driver da mouse ‘un DPI ayarlarını da değiştirebiliyorsunuz. Standart versiyonda mouse ‘un ortasında bulunan tuşlar ile DPI ayarlarını değiştirebiliyorsunuz.

Standart maksimum DPI hızı 4500 ancak isterseniz bu hızı 10000 ‘E kadar çıkartabilirsiniz. Evet Pusat V6 Gaming Mouse 10000 DPI ‘a kadar destek sağlıyor. Ancak o kadar yüksek hassasiyeti olan bir mouse ne için kullanılır artık o kullanıcıların taktirinde. Ele oturma hissiyatı her ne kadar güzel olsa da büyük eli olan insanlar için biraz sorun olabilir. Çünkü V6 ‘nın boyutu biraz ufak. Standart bir ele anca sığan bir moues olması nedeni ile büyük ele sahip olan birileri oldukça sıkıntı çekebilir.

 

FİYAT PERFORMANS

 

Eğer çok pahalı olmasın ama güzel olsun diyorsanız gayet ideal bir mouse. Driver dan üzerinde bulunan 7 tuşun özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. Işıklar güzel. DPI ayarı oldukça yüksek imkanlar tanıyor. Tek parça halinde 139 TL ‘ye satın alabilirsiniz. Monster Pusat Gaming Seti ‘nin toplam fiyatı 999 TL. Bize kalırsa set içerisinde tek başına alınabilir tek parça V6 Gaming Mouse.

 

 

ALMALI MI ?

 

Şahsen her kesmin satın alabileceği bir mouse. Standart mouse ‘ların 2 tık üstünde. Hatta puanlamak gerekirse 100 üzerinden 70 diyebiliriz. Fiyat performans aralığı bize göre oldukça yeterli olduğundan alınabilir olduğunu düşünüyoruz. Eğer bir mouse arıyorsanız alternatifler arasına V6 Gaming Mouse ‘u almayı unutmayın!

 

 

Youtube kanalımıza erişmek için buraya tıklayın.

 

Bir önceki yazımız olan MONSTER PUSAT K2 PRO MEKANİK OYUNCU KLAVYESİ başlıklı makalemizde k2, klavyesi ve mekanik hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli