MONSTER PUSAT RGB GAMING MOUSEPAD - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Fallout 76 Güncellemesi

e
sv
avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Tek başına 149 TL fiyatı olan, Monster Pusat Gaming Seti ‘nin bir diğer parçası olan RGB GAMING MOUSEPAD ‘i inceledik.

 

GİRİŞ

Kolsuz Oyuncu olarak Monster Pusat Gaming Seti ‘ni satın alarak sizler için inceledik. Bu seferde setin bir diğer parçası olan RGB GAMING MOUSEPAD ‘i inceledik. Tasarım olarak oldukça hoş ve inovativ durduğunu söylemek lazım. İlk bakışta gözünüze çarpan hoş görünümü sizi iyi hissettirecektir. Aynı zamanda Mousepad ‘in en büyük özelliği RGB olması. Kenarlarında dolaşan bir çok renk karanlık ortamları hoş bir şekilde aydınlatıyor. Driverını kullanıp istediğiniz renkleri verebiliyorsunuz. Hissiyat olarak söylemek gerekirse sert bir tabakası olduğundan üzerinde mouseu gezdirirken pekte hoş bir hissiyat almıyorsunuz.

Rahatlık konusunda ise orta seviye diyebiliriz. Daha yumuşak bir doku kullansalardı ürün kesinlikle olduğundan daha kaliteli olurdu. Neden böyle sert bir tabaka kullandıkları konusunda bir bilgimiz yok. Ancak bu sert tabakaya rağmen mouse üzerinde iken yaptığınız hareketlere engel olan bir yanı yok. Boyut olarak orta seviye bir boyuta sahip. Ne çok büyük ne de çok küçük. Ancak bu tarz fiyatlara sahip mousepadlerin bu konuda daha dikkatli olması gerekiyor. Çünkü mouse hassasiyetine göre mousepad ‘de o denli hareket alanı gerekiyor. Eğer alan dar ve küçük olursa bu hareketler kısıtlanır. Çok ufakta olsa bu mousepad in bu alanı kısıtlayacağını düşünüyoruz.

FİYAT PERFORMANS

Açık konuşalım, sırf ışıkları var diye alacaksanız pek fazla yorum yapamam. Ancak ışıkların verdiği ve tasarımın verdiği hissiyat oldukça güzel olsa da, önemli olan mouse hareketleridir. Mouse üzerindeyken bize hissettirdiği rahatlıktır. Çok net söylemeliyiz ki bu fiyatın çok daha altında bu mousepad ‘in verdiği rahatlıktan fazlasını veren bir mousepad bulabilirsiniz. Ancak RGB ışıklarını işin içine katarsak söylemeliyiz, bizde düştük!

 

ALMALI MI ?

Eğer bir mousepad almak istiyorsanız, bu fiyat ile beraber kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Sadece ışıkları için bu fiyatı ödemek biraz fahiş. 100 TL sınırlarında olsa bir nebze kafa sallayabileceğimiz bir ürün olsa da 149 TL ‘lik fiyat bu mousepad için oldukça fazla. Eğer cebinizde yeterli para varsa tüm Monster Pusat Gaming Seti ‘ni 1000 TL ‘ye almanızı tavsiye ederiz. Tekli olarak ürünü tavsiye etmiyoruz!

 

Youtube kanalımıza ulaşmak için buraya tıklayın.

Bir önceki yazımız olan MONSTER PUSAT V6 GAMING MOUSE başlıklı makalemizde gaming, kolsuz ve monster hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli