MONSTER PUSAT K2 PRO MEKANİK OYUNCU KLAVYESİ - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Hunharca Canavar Hakladığımız Monster Hunter World Steam’de 199,00 TL

e
sv
avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Sadece tek de ürün olarak 499 TL ‘ye satılan, Monster Pusat Gaming Setinin de en pahalı parçası K2 Mekanik Oyun Klavyesini inceledik.

 

 

 

GİRİŞ

Kolsuz Oyuncu olarak da klavyeyi aldık ve tanıtım videosunu sizlere hazırladık. Klavye de tasarım olarak göze hitap eden türden. Klavyenin tuşlarının da belirğinliği ve ele gelen hissiyatı oldukça güzel. İçerisine de yerleştirilmiş olan ışıklar ise daha da güzel. Birden fazla çok çeşitli ışık seçeneği bulunan da K2 Mekanik Oyun Klavyesi, klavyeyi  istediğiniz da gibi ışıklandırmak için sizlere de bir çok seçenek sunuyor. Bunun da yanı sıra klavyenin üst bölümünde de bulunan tuşlara istediğiniz kısayolu da atayabilirsiniz. Klavye ergonomik açıdan da oldukça da tatminkar. Klavyenin alt kısmında bulunan levha bileklerinizi oldukça da rahat hisstettiriyor.

On parmak ile klavye kullanan insanlar da için oldukça sağlam bir rahatlık sağlıyor. Tuşlar da arasındaki mesafe ise gayet yeterli. Bir tuşa basarken yanlışlıkla da başka tuşa basmak  tamamen isabetsizlikten kaynaklı da olur. Mekanik bir klavye olması da sebebi ile tuşların sesleri de önemli tabii. Orta derecede bir ses çıkardığını not da edelim. Sonra söylemedi da olmasın.

FİYAT PERFORMANS

Söylemek de gerekirse fiyat oldukça yüksek. Her açıdan oldukça olumlu bir klavye de olsa da 499 TL ‘yi karşılar mı tartışılır. Ancak Monster ‘ın Pusat da Gaming Setini almayı planlıyorsanız bu parça eksik olsun da istemezsiniz. Havalı görünüşünün ardında yeterli bir kullanışlığa da sahip olan K2 Mekanik Oyun Klavyesi de, Monster Pusat Gaming Setinin en güzel 2. parçası da diyebilirim.

 

 

ALMALI MI ?

Eğer seti almak istiyorum da diyorsanız set tam 999 TL. Ancak ayrı olarak söylüyorsanız da fiyat nedeni ile kararı size bırakıyoruz. Hem de havalı oluşu, hemde kullanıştaki yeterlilik ve güzel ışıkları da sebebi ile fiyata bakmaksızın size almanızı öneriyoruz. Fakat fiyatı işin içine kattığımızda da söylemeliyiz, daha ucuza benzer da niteliklerde klavyeler bulunabilir. Bu yüzden işin içine fiyatı kattığımızda maalesef de size klavyeyi önermiyoruz!

Daha detaylı oyun videoları da için Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan GTA GİBİ OYUNLAR başlıklı makalemizde Gta, oyunlar ve tarzı hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli