Sadece tek ürün olarak 499 TL ‘ye satılan, Monster Pusat Gaming Setinin en pahalı parçası K2 Mekanik Oyun Klavyesini inceledik.

 

 

 

GİRİŞ

Kolsuz Oyuncu olarak klavyeyi aldık ve tanıtım videosunu sizlere hazırladık.Klavye tasarım olarak göze hitap eden türden. Klavyenin tuşlarının belirğinliği ve ele gelen hissiyatı oldukça güzel. İçerisine yerleştirilmiş olan ışıklar ise daha güzel. Bir çok farklı ışık seçeneği bulunan K2 Mekanik Oyun Klavyesi, klavyeyi  istediğiniz gibi ışıklandırmak için sizlere bir çok seçenek sunuyor. Bunun yanı sıra klavyenin üst bölümünde bulunan tuşlara istediğiniz kısayolu atayabilirsiniz. Klavye ergonomik açıdan da oldukça tatminkar. Klavyenin alt kısmında bulunan levha bileklerinizi oldukça rahat hisstettiriyor. On parmak ile klavye kullanan insanlar için oldukça sağlam bir rahatlık sağlıyor. Tuşlar arasındaki mesafe ise gayet yeterli. Bir tuşa basarken yanlışlıkla başka tuşa basmak  tamamen isabetsizlikten kaynaklı olur. Mekanik bir klavye olması sebebi ile tuşların sesleri de önemli tabii. Orta derecede bir ses çıkardığını not edelim. Sonra söylemedi olmasın.

FİYAT PERFORMANS

Söylemek gerekirse fiyat oldukça yüksek. Her açıdan oldukça olumlu bir klavye olsa da 499 TL ‘yi karşılar mı tartışılır. Ancak Monster ‘ın Pusat Gaming Setini almayı planlıyorsanız bu parça eksik olsun istemezsiniz. Havalı görünüşünün ardında yeterli bir kullanışlığa sahip olan K2 Mekanik Oyun Klavyesi, Monster Pusat Gaming Setinin en güzel 2. parçası diyebilirim.

 

 

ALMALI MI ?

Eğer seti almak istiyorum diyorsanız set tam 999 TL. Ancak ayrı olarak söylüyorsanız fiyat nedeni ile kararı size bırakıyoruz. Hem havalı oluşu, hemde kullanıştaki yeterlilik ve güzel ışıkları sebebi ile fiyata bakmaksızın size almanızı öneriyoruz. Fakat fiyatı işin içine kattığımızda söylemeliyiz, daha ucuza benzer niteliklerde klavyeler bulunabilir. Bu yüzden işin içine fiyatı kattığımızda maalesef size klavyeyi önermiyoruz!