MONSTER PUSAT 7.1 VIRTUAL RGB (TİTREŞİMLİ) KULAKLIK - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Jurassic World Evolution

e
sv
avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Tek başına fiyatı 329 TL olan, Monster Pusat Gaming Seti ‘nin bir diğer parçası olan Monster Pusat 7.1 Virtual RGB (Titreşimli) Kulaklığını Kolsuz Oyuncu olarak sizler için inceledik.

 

GİRİŞ

 

Kolsuz Oyuncu olarak Monster Pusat Gaming Seti ‘ni satın alarak sizler için inceleme gereği duyduk. Gayet ideal bir ağırlığa sahip olan kulaklık, ilk bakışta gözünüze gayet hoş görünüyor. Sahip olduğu mat siyah rengi oldukça hoş duruyor. Kulaklığın yan taraflarına yerleştirilmiş olan ışık motifleri kulaklığın siyahlığına ufak bir hoşluk katmış diyebiliriz. Kulaklığın en büyük 3 özelliğinden biri 7.1 Virtual Sound. Ne demek peki bu ? 3 Boyutlu 360 derece şeklinde ses verdiğini belirtiyor. Yani eğer bir ses sağ arka tarafınızdan geliyorsa kulaklık sesi sağ arka taraftan veriyor. Bu ses sistemine sahip olmayan kulaklıklar direkt sağ hoparlörden ses verirken bu kulaklık sesin yönünü sizin için belirleyip sadece geldiği yerden veriyor. Bu şekilde 360 dereceden gelen sesleri geldikleri yöne göre alıyorsunuz. Bir diğer önemli özelliği ise kulaklığın bass sesini veriyor olması. Evet bildiğiniz ses sistemlerinde kullanılan bass aygıtına ihtiyaç duymadan kulaklıktan bass sesini alabiliyorsunuz. Yüksek basslı olan şarkılarda gerçekten kendisini çok belli ediyor. Bir diğer önemli ve son özelliği olan ve bana göre en sağlam özelliği olan titreşim. Kulaklık ses seviyesine göre veya bass sesine göre size titreşim veriyor. Bunu şöyle düşünebilirsiniz. Bir oyunda yüksek bir patlama olduğunu düşünün. Hem patlamayı 360 derece duyacak hemde patlamanın verdiği titreşim efektini kulaklarınızda hissedeceksiniz.

 

 

FİYAT PERFORMANS

 

Söylediğimiz gibi fiyatı 329 TL. Açıkça söylemeliyim ki Monster Pusat Gaming Seti içinde tek başına almayı düşünebileceğim tek parça diyebilirim. Gerçekten yüksek bir fiyatı olsa da bu fiyatının karşılığını oldukça veriyor. Hem konforlu hemde oldukça kaliteli bir kulaklık. Titreşim ve bass özelliği ise kulaklığın kalitesini bence oldukça arttırıyor. Ve ses kasmaya yönelik bir kulaklık arıyorsanız 7.1 Virtual Sound sistemi gerçekten çok iyi çalışıyor.

 

 

Monster Pusat 7.1 Alınır mı?

 

Fazla uzatmadan kesmek istiyorum bu kısımda. Çünkü paranız varsa kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum. Hem kaliteli hemde ışıklı. Varsa para kesinlikle çok kullanışlı!

Bir önceki yazımız olan MONSTER PUSAT RGB GAMING MOUSEPAD başlıklı makalemizde monster, mousepad ve pusat hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli