Mobil Cihazlar İçin Apex Legends

Apex Legends gündemden ayrılmayacak gibi gözüküyor. Apex Legends mobil cihazlar için çıkış yapacağı müjdelendi. Kolsuz Oyuncu ekibi olarak şu an için bildiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Apex Legends kısa sürede üstün bir başarı sağlayarak Battle Royale oyun türünün kralı olan Fortnite ‘ı tahtından indirmişti.

 

Titanfall ve Titanfall 2 oyunları Respawn Entertainment tarafından çıkarılmış sağlam yapımlar olmasına rağmen tutunamamıştı. Respawn Entertainment hemen pes etmeyip Titanfall evreninde geçen bir Battle Royale oyunu ile karşımıza çıkmıştı.

 

Apex Legends  2019 ‘un Şubat ayında çıkış yapmıştı. Şubat ayından mart ayının sonuna kadar 50 milyon oyuncuya ulaşmıştı.Oyunun oynanışı ve akıcılığı dışında Apex Legends ‘in bu kadar kısa süre içerisinde popülerleşmesinde ücretsiz olması ve birçok reklam kampanyası ile bizlere sunulması sayesinde  piyasaya güzel bir giriş yapmıştı.

 

EA ‘in önceki açıklamalarında Apex ‘in mobil için geleceği söylenmişti. Şimdi ise Respawn Entertainment mobil Apex Legends için kollarını sıvadı ve çalışmalara başladı. Pubg, Fortnite ve Apex Legends ‘in Battle Royale savaşları artık mobile taşınıyor.

 

EA Games ‘in CEO ‘su olan Andrew Wilson tarafından müjdelenmiş olan Apex ‘in Android ve İos için çıkış yapacak. Mobil Apex Legends kısa bir zaman içerisinde çapraz platform desteğine kavuşacak.

 

Şu an için Mobil Apex ‘in ne zaman çıkacağını bilinmiyor olsa bile bu yıl içerisinde çıkması bekleniyor.
Apex Legends PC ‘de devam eden Pubg ve Fortine ile olan rekabetine Android ve İos için çıkış yaptığında bu rekabete devam edecek gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan PUBG Vikendi Haritasının Özellikleri başlıklı makalemizde harita özellikleri ve pubg vikendi hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478