Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Microsoft Xbox Canlı Yayını Sorun Vermeye Başladı

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft Xbox Canlı Yayını Sorun Vermeye Başladı ;

Microsoft Xbox canlı yayını, Amerika’da geçtiğimiz günlerde iki kere teknik arıza yaşadı. Sorunlar geçen Cuma günü oyuncuların bağlantı problemlerini bildirmesiyle yetkililer tarafından fark edildi. Microsoft hemen sonra Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ise eşleştirme, grup sohbetleri ve grup arama bölümlerinde problem olduğunu oyunculara belirtti.

Microsoft Xbox Canlı Yayını

 

 

Geçtiğimiz pazar günü ise, iki saatten uzun süren benzeri bir kesinti yaşandı. Oyuncuların, Xbox One cihazlarına ilk girişte de bazı problemler olduğunu belirtmeleri, bu seferki sorunun çok daha ciddi olduğunu gösterdi. Microsoft Xbox canlı yayınının durumunu gösteren kısımda platform üzerinde hala problemler olduğu yazıyordu.

 

 

Bugün gün içinde  ise, eşleştirme ve grup sohbetleri bölümlerinin düzeltildiği belirtildi. Ancak grup arama bölümüyle ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

 

 

 

İnsanlar salgından kendilerini korumak için evlerinde vakit geçirmeye başladı. Ülkeler çok kalabalık toplumun toplandığı alanlardan, restoranlardan, alışveriş merkezlerinden çok uzak durulması gerektiğini vurguluyor. Birçok lig iptal edildi ve birçok iş yeri evden çalışma sistemine geçiş yaptı.

 

Microsoft Xbox Canlı Yayını

 

Amerika’da da her ülkede olduğu gibi insanlar vakitlerinin çoğunu evlerinde geçirmeye başladı. Oyuncuların evdeyken bu tür platformları çok fazla tercih ettiği görülüyor. Bunun sayesinde arkadaşlarıyla da online ortamda iletişim kaybetmeden vakit geçirebiliyorlar.

 

Microsoft Xbox Canlı Yayını Sorun Vermeye Başladı isimli yazımız hoşunuza gittiyse beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Xbox Series X Çıkacağı Tarih Sızdırıldı ! başlıklı makalemizde xbox series x, xbox series x çıkış tarihi ve xbox series x ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli