Metro Exodus 15 Şubatta Steam 'e Geliyor - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Warcraft III: Reforged Nalları Dikti!

e
sv

Metro Exodus 15 Şubatta Steam ‘e Geliyor

avatar

Onur

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Metro Exodus 15 Şubatta Steam’e tekrar geliyor. Şaşırtıcı olmaması ile beraber gitmiş olması zaten başlı başına bir konuydu. Yine de yayınlanan yeni habere göre Steam’e tekrar gelecek olması oyuncular için çokta önemli olduğunu düşünmüyorum.

 

Metro oyunun serisi çok sevilen bir seri oldu. Oyuncuların yaşadığı ve zevk aldığı atmosfer ve gerilim her daim istek konusu oldu. Yapımcılar da bu isteği görmezden gelmedi ve 15 Şubat 2019 ‘da Metro Exodus oyununu sevenleri ile buluşturdu.

 

İlk seferinde Epic Games de satışa sunuldu. Bu satıştan Steam payını alamamıştı. Üzerinden 1 yıla yakın bir zaman geçti ve yapılan haberde tam çıkışından 1 yıl sonra Steam ‘e geldiği söylendi.

 

Metro Exodus 15 Şubatta Steam ‘de

Çok sevilen oyun serisi Metro, son oyunu Metro Exodus ile Steam’de. Her oyunu satıyor ama gücü Metro Exodus’a yetmemişti. Metro Exodus’un resmi twitter hesabından yapılan açıklama çıkışının üzerinden tam 1 yıl sonra Steam’e geleceği söylendi.

 

Oyun 15 Şubat 2019 da çıkmıştı. Yapılan açıklamada 15 Şubat 2020 tarihinde Steam platformunda olacak. Oyunun Steam sayfasına erişmek için tıklayın.

 

Oyun çıktığı zamandan beri Epic Games ‘de satılıyordu. İşin komik kısmı ise oyun Steam’e geleceği zamana kadar yani 14 şubata kadar Epic Games de indirimde olması ayrı bir konu.

 

Yapılan açıklamaya göre 15 Şubat Cumartesi günü Steam’e gelecek oyun bizim saatimiz ile sabah 5 gibi aktif olacak. Yapılan Tweet için detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Steam haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Warcraft III: Reforged Nalları Dikti! başlıklı makalemizde Reforged ve warcraft 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli