Life is Strange 2 Ücretsiz Oldu! | Zaman Büken Ergen - Kolsuz Oyuncu

Life is Strange 2 Ücretsiz Oldu! | Zaman Büken Ergen

DONTNOD tarafından geliştirilen ödüllü ilk oyunun ardından gelen ikinci oyun pek fazla tutulmadı. Bunun en büyük sebebi ilk oyunda yarattıkları evren hikayesini genişletmek yerine küçültmeleridir diye düşünüyorum. Zaman durdurma, zaman bükme gibi insanlar içinde merak uyandıran detaylar oyun için hoş detaylardı diyebilirim.

Şimdi ise DOTNOD Life is Strange 2′ yi PlayStation Store, Xbox Store ve Steam mağazalarında ücretsiz hale getirdi. Oyunun birinci bölümünü PlayStation Store için buradan, Xbox Store için buradan, Steam mağazası için de buradan sayfaya giderek oyunu kütüphanenize sınırsız süre ile ekleyerek oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

 

 

Life is Strange 2 Ücretsiz!

Normalde oyunun fiyatı 23,99 TL ama sadece ilk bölümü. İlk bölümü ile bile bence yeterince pahalı. Çünkü eğer tüm bölümleri ile beraber oyuna sahip olmak istiyorsanız çok daha fazla büyük bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bana göre bu tarz bir oyun için fazlası ile yüksek bir fiyat ancak oyunu seven insanların bir kısmı bu fiyatları hiç sorun etmiyor. Oyun PlayStation Store‘da 203,00 TL, Xbox Store‘da 240,00 TL, Steam mağazasında ise 95,96 TL fiyat ile tüm bölümleri ile beraber satışa sunulmuş durumda.

Hikayesel olarak sundukları her ne kadar bazı oyuncuları etkileyen türden olsa da ben bu oyunu hiçbir zaman yeterli bulmadım. Ne ilk oyunu ne de bu oyunu. Oyunun sevenlerini yeterince kızdırdıysak biz kaçalım artık!

 

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan PlayStation 2 Oyunları | Popüler, Nostaljik başlıklı makalemizde Oyun Listesi ve PlayStation 2 Oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir