Left 4 Dead 2 Güncellemesi Geliyor - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Epic Games’te Hitman Ücretsiz Oldu

e
sv

Left 4 Dead 2 Güncellemesi Geliyor

avatar

Ahmet Bilal Yazıcı

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Takım arkadaşlarımızla birlikte zombi avladığımız Left 4 Dead 2 yaklaşık 11 yıl aradan sonra güncelleme alacağı Valve tarafından açıklandı. Çıkacak olan bu Left 4 Dead 2 Güncellemesi tamamen topluluk tarafından geliştirildi.

Left 4 Dead 2‘nin alacağı bu güncelleme “The Last Stand” olarak adlandırıldı. Left 4 Dead 2 Güncellemesini yapan topluluk yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.  “The Last Stand L4D2 için gelecek bir genişleme, topluluk tarafından, topluluk için yapıldı. Daha çok detay için takipte kalın,  yakında yeni haberler geliyor”

 

 

Left 4 Dead 2 Güncellemesi

Oyun sektörünün gelişmesinde büyük rol oynayan Valve‘nin yaptığı bu oyun hala daha kendine oyuncu kitlesi toplayabilmekte. Bir enfeksiyonun insanları zombi yapmasıyla mutasyona uğrayan zombiler çeşitli yaratıklar haline geldi. Bu zombimsi yaratıkların bütün bir şehri istila etmesini konu alan bu oyunda bütün amacımız temizleye bildiğimiz kadar zombi temizlemek.

2008 yılında Left 4 Dead’in çıkması ardından kendini sevdirmeyi başarmıştı. Bunun üzerine hemen 1 yıl sonra Left 4 Dead 2 raflardaki yerini aldı. 2009 yılında çıkan bu oyun kısa süre içinde güzel bir geri dönüş aldı ve hala daha bir çok kesim tarafından oynanmaya devam ediyor.

Aslında bildiğimiz gibi bu Valve tarafından yapılan ilk hayran güncellemesi değil, Half life 2 modu olarak da bildiğimiz bir çok hayran yapımı içerik hali hazırında Steam’de yer almakta. Böylelikle Valve bir kez daha oyuncu topluluklarının yaptığı içeriklere ne kadar değer verdiğini göstermiş oldu. Yazımızda bahsettiğimiz Half Life 2 modlarına örnek vermemiz gerekirse çoğumuzun adını duyduğu “Black Mesa” bunların başında gelebilir. Bu örneklere eklenecek olan yeni L4D 2 güncellemesi de hayranlarını şimdiden heyecanlandırmış olmalı.

Left 4 Dead: The Last Stand Kısa Videosu.

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!

Bir önceki yazımız olan Warner Bros. Yeni Oyunu Gotham Knights' i Duyurdu başlıklı makalemizde Gotham Knights ve Warner Bros. hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli