Last Of Us 2 Direktörü Neil Druckmann Şaka Yaptı! - Kolsuz Oyuncu

Last Of Us 2 Direktörü Neil Druckmann Şaka Yaptı!

 

Last Of Us 2 ne zaman yayınlanıyor ? Yıllar sonra Kolsuz Oyuncu ekibi olarak bu bilgiyi sizlerle paylaşmayı çok istedik. Ancak Last Of Us 2 Direktörü Neil Druckmann bir açıklama yaparak biz oyuncuları bi o kadar heyecanlandırmıştı ki heyecanımız yarıda kesildi. Bunun sebebi Neil Druckmann Last Of Us 2 ‘nin çıkış tarihi hakkında şaka yaptım açıklamasında bulundu. Last Of Us 2 ‘nin çıkış tarihi hala belli değil ve bu uzun aradan sonra Last Of Us ‘a susamış oyuncular olarak bunu merak ediyoruz.

Last Of Us 2 ‘yi bu yıl Şubat ayında göreceğimiz düşünülüyor. Kısa bir süre önce Ellie ‘yi canlandıran Ashley Johnson , Critical Role videosunda oyunun F harfi ile başlayan bir ayda çıkacağını düşündüğünü söyledi. Kotaku yazarı Jason Schreier, Last of Us 2 ‘nin Şubat ayında çıkabileceğine inanıyor. Endüstri analisti Daniel Ahmad, 2020 Şubat tarihinin  Last Of Us 2 için bu çıkış tarihinin geçerli olduğunu belirtti.

 

Last Of Us 2 için resmi bir çıkış tarihi henüz belli değil. Parodi web sitesi Onion geçenlerde oyunun 2019 ‘da çıkacağını söyledi. Saçma bir hikaye yayınladı, ancak Naughty Dog hazır olduğunda daha fazla bilgi paylaşacağını söyleyerek cevap verdi.

Last Of Us 2 PS4 ‘e geliyor, ancak PS5 PS4 oyunlarıyla geriye dönük olarak uyumlu olacak, bu yüzden Naughty Dog ‘un ismi de yeni sistemde oynayacak.

Last Of Us 2 tasarımcılarından biri yeni Xbox stüdyosu The Initiative ‘e katıldı.

Oyun inceleme, oyun haberleri, oyun hileleri, indirimli oyunlar, en yeni oyunlar, e-spor haberleri, konsol  haberleri için takipte kalın!

Bir önceki yazımız olan Uplay 'de Sınırlı Bir Süre İçin Steep Ücretsiz başlıklı makalemizde oyun, steep ve Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir