Kingdom Herats 3 Güncellemesi

Kingdom Herats 3 Güncellemesi;

 

Squad Enix ‘in Kingdom Hearts 3 için de yeni bir geleceğini duyurmuştu. 23 Nisan sabah saatlerinde de güncelleme geldi. Gelen güncelleme ile birlikte de oyuna yeni bir zorluk modu olan Kritik modu eklendi.

 

Daha önceklierde de aynıysa eğer Gurur Modu’nun üzerinde, yeni, daha zor bir zorluk seviyesidir. IGN ‘nin bize de hatırlattığı gibi, önceki de Kingdom Hearts’daki Kritik Modlar da, düşmanların aldığı ve uğradığı daha fazla hasar ve başka şeyler gibi şeyler ekledi. Kingdom Hearts III’ün Kritik Modunun geçmişteki oyunlardan nasıl farklılaştığı görülmemektedir.

 

24 Mart’ta Child of Light Ücretsiz Oluyor!

Child of Light biraz farklı biliyor musunuz ? Ubisoft çok uzun süredir biz oyuncuları üzüyor. Bizimle inatlaştığı ve para sömürme amacını geri...

 

Yeni gelen mod tüm oyuncular için ücretsiz olarak sunulacak.

Kingdom Hearts 3 Ocak ayında piyasaya sürüldü. PS4 ve Xbox One platformlarında yer alan oyun hızlı bir şekilde 5 milyondan fazla kopya sattı ve serideki en hızlı satan oyun oldu.

 

GameSpot ‘un da Kingdom Hearts 3 incelemesindeki puanı 8/10 ‘du.

Eleştirmen Tamoor Hussain, “Benimle yapışan, Herkül’le olan dev geleneğe karşı heyecan verici bir mücadele, Rapunzel’i ilk kez yabancı bir dünyaya götürmek, Winnie the Pooh’la özçekim yapmak ve Davy Jones’la ayak parmağına çıkmak gibi”. GameSpot adlı kullanıcının yorumu.“2002’de, Sora olarak, evrende seyahat etmek ve yeni arkadaşlar edinmek için Destiny Adaları’ndan ayrıldım. 2019’da da eskileri eve getirdim ve bunu yaparken çok eğlendim.”

 

K. Hearts da 3, çok önemli de eksiklerine de rağmen de serinin izinden giden bir oyun olmayı başarmış. Bu oyununun içinde de anlatacak, görecek o kadar çok detay var ki, birçoğunu da oynayarak keşfetmeniz gerekiyor. Eğer JRPG de türünü ya da Disney filmlerini seviyorsanız da oyun hayal edebileceğiniz tüm özellikleri içerisinde de barındırıyor. Fakat bu türe aşina değilseniz de ya da seriye çok uzaksanız Kingdom Hearts 3 sizi de hayal kırıklığınıa uğratabilir.

Youtube Kanalımız.

Bir önceki yazımız olan Epic Store 'da Transistör Oyunu Ücretsiz başlıklı makalemizde epic games, epic store ve Transistor hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478