Kingdom Herats 3 Güncellemesi

 

 

Squad Enix ‘in Kingdom Hearts 3 için yeni bir geleceğini duyurmuştu. 23 Nisan sabah saatlerinde güncelleme geldi. Gelen güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir zorluk modu olan Kritik modu eklendi.

 

Kritik Mod önceki Kingdom Hearts oyunlarındakiyle aynıysa eğer Gurur Modu’nun üzerinde, yeni, daha zor bir zorluk seviyesidir. IGN ‘nin bize hatırlattığı gibi, önceki Kingdom Hearts’daki Kritik Modlar, düşmanların aldığı ve uğradığı daha fazla hasar ve başka şeyler gibi şeyler ekledi. Kingdom Hearts III’ün Kritik Modunun geçmişteki oyunlardan nasıl farklılaştığı görülmemektedir.

 

Yeni gelen mod tüm oyuncular için ücretsiz olarak sunulacak.

Kingdom Hearts 3 Ocak ayında piyasaya sürüldü. PS4 ve Xbox One platformlarında yer alan oyun hızlı bir şekilde 5 milyondan fazla kopya sattı ve serideki en hızlı satan oyun oldu.

 

GameSpot ‘un Kingdom Hearts 3 incelemesindeki puanı 8/10 ‘du.

Eleştirmen Tamoor Hussain, “Benimle yapışan, Herkül’le olan dev geleneğe karşı heyecan verici bir mücadele, Rapunzel’i ilk kez yabancı bir dünyaya götürmek, Winnie the Pooh’la özçekim yapmak ve Davy Jones’la ayak parmağına çıkmak gibi”. GameSpot adlı kullanıcının yorumu.“2002’de, Sora olarak, evrende seyahat etmek ve yeni arkadaşlar edinmek için Destiny Adaları’ndan ayrıldım. 2019’da eskileri eve getirdim ve bunu yaparken çok eğlendim.”

 

K. Hearts 3, çok önemli eksiklerine rağmen serinin izinden giden bir oyun olmayı başarmış. Oyunda anlatacak, görecek o kadar çok detay var ki, birçoğunu oynayarak keşfetmeniz gerekiyor. Eğer JRPG türünü ya da Disney filmlerini seviyorsanız oyun hayal edebileceğiniz tüm özellikleri içerisinde barındırıyor. Fakat bu türe aşina değilseniz ya da seriye çok uzaksanız Kingdom Hearts 3 sizi hayal kırıklığınıa uğratabilir.