Injustice: God Among Us Oyunu Ücretsiz Oldu ! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Microsoft Gücüne Güç Katıyor ! xCloud İle İlgili Detaylar !

e
sv

Injustice: God Among Us Oyunu Ücretsiz Oldu !

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Injustice: God Among Us Oyunu Ücretsiz Oldu !

Başlıklar

Injustice: God Among Us Oyunu Ücretsiz Oldu !

Sevilen dövüş oyunu Injustice: God Among Us 26 Haziran tarihine kadar Steam üstünde parasız oldu. Hemen bir kopyasını alın. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.
DC Universe oyun sistemi üstüne kurulmuş olan bir karşılıklı dövüş oyunu olan Injustice: God Among Us, Steam platformu üzerinde ücretsiz olarak dağıtılıyor. Dileyen kullanıcılar hemen girip oyunu kütüphanelerine ekleyebilir.

 

 

Injustice: God Among Us Oyunu Ücretsiz Oldu !

Seveninin de sevmeyeninin de olduğu DC Universe konulu bir dövüş oyunu olan Injustice: God Among Us, 26 Haziran TSİ 9:59’a kadar girip Steam hesabına ekleyen herkes tarafınca alınabilecek. Oyunu kütüphanenize bir kez eklediğinizde, kendiniz kaldırmadığınız sürece istediğiniz vakit indirip oynayabileceksiniz. Buradan alakalı mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Injustice: God Among Us Oyunu Ücretsiz Oldu

Epic Games Store tarafından dağıtılan büyük oyunlardan sonrasında Steam öylece durup beklemenin anlamsız bulunduğunu farketmiş olmalı. Bu yalnızca Steam de ilgilendiriyor değil, Epic Games Store’un bu radikal hamlesi GOG Galaxy, Uplay gibi birçok oyun platformunda da gerek hafta sonu için olsun, gerek ömürlük olsun ücretsiz oyun dağıtmaya başlamasına sebep oldu. İşte karşılıklı rekabetin en sevdiğim kısmı, bu rekabetten hem trafiğini arttıran oyun platformları memnun, hem kütüphanesini dolduran oyuncular.

Bilmeyenler için bir hatırlatma yapalım, an itibariyle Steam üzerinden Kingdom Come: Deliverance ve Uplay üstünden Assassin’s Creed: Origins oyunları bu hafta sonu için parasız oynanabilir. Ayrıca bu haberde bahsettiğimiz şeklinde Injustice: God Among Us’ı da ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Injustice: God Among Us hakkında

Mortal Kombat oyunundan yakından tanıdığımız NetherRealm Studios tarafınca geliştirilen DC evreni üzerine kurulu bu dövüş oyunu, Nisan 2013 tarihinde PlayStation 3, Xbox 360 ve Wii için çıkmıştı. Aynı senenin sonlarında PlayStation 4 çıkınca, oyuna PlayStation 4 desteği de getirdiler ve bu sayede her iki konsola haiz kullanıcılar da oynayabildi. Ayrıca bahsi geçen oyunun ücretsiz bir mobil versiyonu da Android ve IOS için mağazalarda yerini aldı. Unreal Engine 3 ile birlikte geliştirilmiş olan oyunda DC evreninden bildiğiniz karakterlerin çoğu mevcut. Batman, Aquaman, Superman, Mortal Kombat’tan Scorpion, Wonder Woman benzer biçimde bilindik karakterlerin tüm bunlar oynanabilir birer dövüşçü olarak oyunda sizleri bekliyor. Çıktığı yıl birden fazla alanda “senenin en sağlam dövüş oyunu” ödülüne layık görülen Injustice: God Among Us’ın bu başarısının ardından ekip boş durmadı. Hemen 4 sene sonrasında Mayıs 2017’de Injustice 2 mağazalarda yerini aldı.

Hemen ücretsiz olarak oyunu edinip, oynamaya başlayın. 🙂

Bir önceki yazımız olan Pathway Oyunu Epic Games'te Ücretsiz Oldu ! başlıklı makalemizde epic games, Pathway ve Pathway Epic Games hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli