İkinci El Xbox Almak İsteyenler Buraya ! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

PlayStation Yaz Aylarında Ücretsiz Olacak İlk Oyun !

e
sv

İkinci El Xbox Almak İsteyenler Buraya !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İkinci El Xbox Almak İsteyenler Buraya ! ;

Oyun konsollarının fiyatlarının baya bir yükselmesiyle beraber ikinci el oyun konsollarına yöneldiğimizi görüyoruz. Biz de bu video muzda ikinci el Xbox firması satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyoruz.

İkinci El Xbox Almak İsteyenler Nelere Dikkat Etmeliyiz !

Sıfır Xbox One cihazını almıyorsak dolandırılmamak için çok çok dikkatli olmalıyız. Şimdi isterseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri “ikinci el Xbox alırken dikkat edilmesi gerekenler” videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

2. El Xbox One alırken dikkat etmemiz ihtiyaç duyulan birkaç unsur mevcut. Bunların başında doğal olarak ki de satıcı güvenliği geliyor. İkinci el Xbox satan satıcının güvenilir olmasına itina göstermenizi öneri ediyoruz.

Bunun yanı sıra baktığımızda bilhassa Xbox One S alacaksanız modeline fazlaca dikkat etmelisiniz. One S tarafında iki farklı model mevcut. Bunlardan biri normal olan versiyon, öteki ise dijital versiyon. Dijital versiyonun farkı ise CD okuyucuya da yer verilmemesi oluyor.

Ayrıca satın alacağınız Xbox modelinin kaç GB kapasiteli olduğuna da bakmanız gerek. Minimum 1 TB almanızı sizlere öneri ediyoruz.

Garanti belgesi olarak ise Xbox cihazının garantisi tamamen dijital ortamda yürütülüyor. Ancak garanti ile ilgili detayları aleti kendi hesabınıza tanımlamadan öğrenemiyorsunuz.

Satın alacağınız cihazın tasarımsal detaylarına özen gösterip, kontrolcüsündeki tüm tuşların çalışıp çalışmadığını da kontrol etmelisiniz.

 

Youtube Kanalımıza Göz Atmak İsterseniz, Buraya Tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bright Memory Infinite Oyunu Xbox X Platformunda ! başlıklı makalemizde Bright Memory Infinite, Bright Memory Infinite Xbox series x ve Bright Memory Infinite xbox x hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaynak : https://shiftdelete.net/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli