Hakkımızda - Kolsuz Oyuncu

Hakkımızda

Kolsuz Oyuncu 2019 Yılında kuruldu. Video oyunları hakkında detaylı ve güncel haberler yapan, ücretsiz oyunları, indirimleri oyunları bildiren bir Oyuncu haber sitesidir.

Sitemizde oyunculara yönelik içerikler hazırlıyoruz. Bu içerikler tamamen özgün ve tarafımızca hazırlanmaktadır. Herhangi bir alıntı durumunda lütfen bildirilmelidir. Sitemizde size ait bir görsel veya size ait bilgi varsa kaldırılmasını istiyorsanız iletişim kısmından lütfen bildirin. Sitemizde yalnızca haberler değil, çözerken eğleneceğiniz ve kendinizi deneyebileceğiniz testler de bulunmakta.

Genel olarak oyunculara değil, oyuncu olmak isteyenlere de oyunların hikayesini, incelemesini paylaşıyoruz. Bu bilgiler oyun sevenler ve sevmek isteyenler tarafından oynayacağı oyunun değerlendirilmesi hususunda genel bilgiler içeriyor. Bu bilgiler sayesinde oynamak istediğiniz oyuna başlamadan önce ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Artıları ve eksilerini kendi fikir ve istekleriniz ile birleştirip kararlar verebilirsiniz. Ayrıca günümüzde popüler oyun satış platformları olan Steam, Uplay, Origin ve Epic Games gibi platformlarda olan indirimleri ve ara ara olan ücretsiz oyunların haberlerini de ilk ağızdan ve güncel bir şekilde yapıyoruz. Bu sayede oyuncuların hiç bir oyunu kaçırmadan veya bekledikleri oyunun indiriminden haberdar olmasını sağlıyoruz.

Yalnızca kendimizi değil gelişen oyun dünyasını, haberler konusunda tüketilebilir bir malzeme olmasını sağlıyoruz. Bu sayede henüz 200 den fazla içerik oluşturduk. Her gün genişleyen yazar ve teknik destek kadromuz ile haberlerimizi sunarken bu haberlerimizin size ulaşmasında teknik sorun yaşanmamasını amaçlıyoruz. Niyetimiz sizlerin her an istediği şekilde haberlere ulaşabilmesini sağlamak. Bu yüzden herhangi durum konusunda anlık müdahale yapabilmek için ekibimizde teknik destek için arkadaşlar bulunduruyoruz.

Ayrıca sitemizin sunucunu çok güvenilir ellere teslim ediyoruz. Bu sayede gecikme, kopma ve kayıpları olabildiğince ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Sitemizin hızlı çalışıp siz değerli okurlarımızı sıkmadan hizmet vermek için çok fazla çaba sarf ediyoruz.

 

Kolsuz Oyuncu Olarak Vizyonumuz

Oyun sevenlerin, video oyun sektörüne ait haberleri tek elden alabilmesini ve sitede eğlenceli vakit geçirebilmesini sağlamak. Oyun haberlerin anında ulaşırken, oyun dünyasından geri kalmamasını amaçlıyoruz.

 

Kolsuz Oyuncu Olarak Misyonumuz

Gelişen oyun dünyasına ait güncel haberleri oyuncular ile buluşturuyoruz. Ayrıca oyun dünyasında en çok sevilen oyunların incelemelerini, haberlerini ve hikayelerini paylaşıyoruz. Oyun sevenler oyunlardan geri kalmaması adına ücretsiz ve indirimli oyunların anlık haberlerini yapıyoruz.

Yalnızca sitemiz olarak değil Youtube kanalımız ve Instagram sayfamız ile bu haberleri doğrudan daha hızlı tüketilebilir bir malzeme haline getiriyoruz. Gelişen oyun dünyasında yerimizi almak ve oyun haberlerini popülerleştirmek için her gün güncel olarak haberlerimizi okurlarımız ile paylaşıyoruz.

 

Gizlilik Politikası