Godzilla : King of Monster Temalı Xbox One X

 

 

 

31 Mayıs 2019 tarihinde Godzilla : King of Monster karşımızda olacak. Kolsuz Oyuncu ekibi olarak Godzilla : King of Monster filmi için yapılan tanıtım kampanyasını sizlerle paylaşıyoruz.

Konsollarınızı son derece dokulu ve sivri bir şekilde seviyorsanız, şansınız yaver gidiyor. Microsoft, ödüller olarak dört özel temalı Xbox One X konsolu ile yaklaşan Godzilla : King of Monster filmi için bir tanıtım yaptığını duyurdu. Her biri, Canavarlar Kralı dahil, Godzilla lore ‘dan gelen ikonik bir yaratıktan sonra modellenmiş tir.

Çekilişlere, 7 Haziran ‘a kadar promosyon Xbox tweet ‘ini retweetleyerek girebilirsiniz. 14 yaş ve üstü olmanız ve küçüklerin bir ebeveyn veya vasinin iznine ihtiyacı vardır. Kazanırsanız, doğrudan Twitter mesajı ile bilgilen dirileceksiniz. Dört kazanan, uzman Xbox One X konsollarından birini alacak.

 

 

Bu konsollar Mothra, Rodan, Ghidorah ve tabii ki Godzilla ‘dan modellenmiştir. 31 Mayıs ‘ta gösterime giren film, bu canavar koleksiyonunu “Titanlar” olarak adlandırıyor ve canavar üstünlüğü için kavga ediyor. Michael Dougherty ‘nin yönettiği ve yıldızların  Millie Bobby Brown (Stranger Things), Vera Farmiga (The Departed) ve Charles Dance (Taht Oyunları) gibi oyuncular filmde yer almakta.

Bu konsollar, orijinal Xbox One ‘ın daha güçlü versiyonu olan Xbox One X için yapılmış. Microsoft Xbox One X dışında fazla güçlü olmayan Xbox One boyutunun bir versiyonu olan Xbox One S içinde Godzilla : King of Monster temalı bir konsol sunacaktır. Ayrıca son zamanlarda , standart S modeline benzeyen Xbox One S Tüm Dijital Sürümü’nü piyasaya sürdü , ancak disk sürücüsü bulunmuyor.

 

 

Godzilla :King of Monster

 

2014 yapımı Godzilla’nın devam filmi niteliğinde olan “Godzilla: King of Monsters”in yönetmen koltuğunda Michael Dougherty oturuyor. Filmde Godzilla’nın Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile çatışması var. Bu çatışma esnasında insanlığın var oluşunun dengesini bozması konu ediliyor. Senaryosunu Max Borenstein ve Zach Shields ikilisinin kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Millie Bobby Brown, Sally Hawkins, Vera Farmiga, Bradley Whitford, Anthony Ramos gibi isimler yer alıyor.