Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

God of War Oyununun Dikkat Çekici Tasarımı

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

god-of-war -oyununun-dikkat-cekici-tasarımı

God of War Oyununun Dikkat Çekici Tasarımı

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni PS 5 modeli tasarım mevzusunda tenkit yağmuruna tutulmuştu. Farklı tasavvur modelleriyle de geleceği bilinen PS5, God of War tasarımı ile birçok bireyin beğenisini kazandı.

 

 

God of War Oyununun Dikkat Çekici Tasarımı

God of War, tanıtılmış olduğu günden beri fanatik kitlesi artan nadir oyunlar içinde yer alıyor. Oyun tutkunları PS5 tanıtılmadan hemen önce God of War oyununda yepyeni modelde yer alması için Sony şirketine baskı uygulamıştı.

god-of-war -oyununun-dikkat-cekici-tasarımı-2

İspanyol God of War hayran sayfası, tasavvur konusunda tenkit yağmuruna tutulan PS5 için misal bir tasarım yayınladı. Birçok şahıs tarafınca burun kıvırılmayan PS5 tasarımı kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Yapılan tasarımdaki her teferruat oyunu iyi bir şekilde betimliyor. Cihazın yanında bulunan Blades of Chaos maketleri kontrolcülere ahenkli bir biçimde tasarlanmış. Bahsi geçen tasarım henüz Sony şirketi tarafından onaylanmamış olsa da oyunun hayran kitlesi tarafından iyi içerikler çıkarılabileceğini bir kere daha kanıtladı.

Bununla birliktede bazı God of War oyununu seven kişiler Playstation 5 God of War Edition’ı görebilmek için imza kampanyası başlatacaklarını duyurdu. Konu ile ilgili gelişmeleri takipte kalmayı unutmayınız.

Konuyla ilgili fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Youtube kanalımızda bulunan kanalımıza göz atmak için, buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Elon Musk, Kafayı Rockstar Games ile Bozdu ! başlıklı makalemizde Elon Musk, GTA V ve Rockstar games hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli