Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

GAMESCOM 2019 PARTNERİ HOLLANDA

avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Her biri binlerce insanı ağırlayan ve düzenlenen eğlenceli etkinlikler ile oyuncuların odak noktası olmuş durumda. Bunlardan biride Gamescom.

Oyun dünyası bir çok konferansa ve etkinliğe sahip. Her biri binlerce insanı ağırlayan ve düzenlenen eğlenceli etkinlikler ve sunular ile oyuncuların odak noktası olmuş durumda. Bunlardan biride Gamescom. Oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden olan Gamescom, genelde Almanya ‘da Köln ‘de yapılmaktaydı. Oyun dünyasının en heyecan verici etkinliklerinden olan Gamescom, bu sene Hollanda ‘da gerçekleşecek.

Kolsuz Oyuncu olarak yaptığımız bütün oyun haberleri yenilikleri ve gelişmeleri kapsadığı için, oyunların dışında oyun dünyasını takip etmekte görevimiz.

 

 

YENİ PARTNER

 

Ortaklık Alman Oyunlar Endüstrisi Birliği ve Hollanda Oyun Derneği arasında yapılan bir anlaşma ile sağlandı. Hollanda ‘nın sahip olduğu büyük oyuncu potansiyeli, e- spor camiasındaki kalabalık hayran kitlesi bu etkinliğin Hollanda ‘da yapılmasına vesile oldu. Her sene ağustos ayında Almanya ‘da düzenlenen etkinlik, bu yıl sahip olacağı yeni partner ile normalde sahip olduğumuz merakı biraz daha arttırdı. Almanya ‘da standartlaşmış konferanslar ve etkinlikler artık oyuncuların alışageldiği eğlenceli şeyler olmuştu. Hollanda ‘da uğrayabileceği değişiklik oyuncuları meraklandırmakta.

 

Avrupa ‘nın oyun endüstrisinde ki en büyük temsilciliğini yapacak olan Gamescom yapılan bu antlaşma ile 20 – 24 Ağustos 2019 tarihinde Hollanda ‘da düzenlenecek. Dünya ‘nın dört bir yanından gelecek olan bütün oyun yapımcıları, küçüğünden büyüğüne, hepsi burada olacak. Bizim aramızdan, yani Türkiye ‘den, gidenler de olacaktır. Yaz ayının başlangıcında bizi karşılayacak olan Gamescom ‘u merakla bekliyoruz. Umudumuz yeni oyun duyuruları duymak veya hali hazırda adını bilmemize rağmen detay göremediğimiz oyunlar konusunda aydınlanmak. Death Stranding görmeyi isteriz ama bakalım Gamescom bize ne gösterecek.

 

Aslında meraklanıp düşündükçe çok şaşırtıcı ve heyecanlandırıcı olaylar bekleniyor. Alışa gelmişin yanı sıra Almanya değilde Hollanda da düzenlenecek olan bu etkinlik daha çarpıcımı olacak yoksa Almanya da ki günlerini aratacak mı?

 

Bizce tahminimizi ifade etmemiz gerekirse başka bir ülkede olacak olması farklı bir kitleyi çekecektir. Zaten böyle etkinlikler her yıl aynı yerde değil aksine her yıl farklı yerlerde yapılmalı. Özellikle bir çok ülkede yapılması daha fazla oyuncu kitlesinin çekilmesini sağlar. Umuyoruz oyun dünyası için güzel gelişmeler görürüz. 20 Ağustos ‘ta görüşmek dileği ile!

Bir önceki yazımız olan Fallout 76 Güncellemesi başlıklı makalemizde fallout 76 hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli