Freeman, ViCi Gaming Kadrosundan Ayrıldı

Instagram hesabından paylaştı

Wing Hei “Freeman” Cheung 25 Temmuz 1999 doğumlu profesyonel bir Hong Kong Counter Strike : Global Offensive oyuncusuydu. Geçtiğimiz günlerde açıklanan bilgilere göre ViCi kadrosundan ayrıldı. Genç profesyonel oyuncu bu haberi kendi instagram hesabından duyurdu. Açıklamasında takımından kendi isteğiyle ayrıldığını söyledi.

 

Oyun haberleri yapsak da gönümüzde popüler olan E-spor dalından içerikler de üretmeye başladık. İlk içerik olarak da gündem de olan Freeman ‘in ViCi Gaming kadrosundan ayrılmasını konu aldık. Freeman ‘i Çin takımı olan ViCi kadrosunda son turnuvasına 30 Nisan – 5 Mayıs tarihlerinde düzenlecek olan IEM Sydney ‘de katılacak. Ardından ise Freeman takım ile olan bağlarını koparacak. Freeman ‘in ViCi kadrosu ile en büyük başarısına IEM Katowice ‘da ulaşmıştı. Çinli ekibin iyi bir performans göstermesinin ardından 9.-11. sıralamaya ulaşmayı başarmıştı.

 

ViCi kadrosu Counter Strike : Global Offensive de 387 maç yapmış ve bunlardan 253 ‘ünü kazanmış 134 ‘ünü ise kaybetmiş başarılı bir takım. Freeman ‘in ViCi kadrosuyla  oynadığı maç sayısı ise 352. Neredeyse her maçta oynamış bir oyuncunun takımdan ayrılması takım açısından üzücü olması gerek.

 

ViCi Gaming, çoğu oyuncu tarafından Dota 2 ekibi ile tanınan bir Çinli kuruluştur. ViCi Gaming Potansiyeli, Counter-Strike topluluğunda Cyberzen’i temsil eden organizasyon olarak bilinen Çinli organizasyon ViCi Gaming’in CS: GO akademi ekibidir.

 

ViCi Gaming, birçok espor oyununda boy göstermiş. Bunlar Dota 2, League of Legends, Counter Strike : Global Offensive, Overwatch, Hearthstone ve Fifa.

 

Freeman takımdan ayrıldıktan sonra ViCi kadrosu, IEM Katowice Major ‘daki istikrarını tekrardan ulaşamayacak gibi görünüyor. Takımda şu anda 4 oyuncu bulunuyor. Takımdaki eksiği en kısa sürede kapanacağı düşünülüyor.

 

Şu an Counter Strike : Global Offensive kadrosunda

Zhuo “advent” Liang

WeiJie “zhokiNg” Zhong

ZhiHong “aumaN” Liu

Malaysia Andrew “Kaze” Khong

yer alıyor.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

VAMPIRE MASQUERADE BLOODLINES 2 İÇİN SINIFLAR!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478