FORTNITE VE ENDGAME BİR ARADA!

 

YİNE YENİDEN

 

Avengers: Endgame filminin çıkışına çok az bir süre kaldı. Bütün dünya çapında çok yüksek beklentileri olan film, 25  Nisan gününde Türkiye ‘de vizyona girecek. Avengers: Infinity War filmi ile beraber  bir crossover iş birliği yapılan Fortnite, Thanos karakterini oyuna eklemişti. Bir sonraki güncellemeye kadar oyun da kalmıştı. Haritada bulunan Infinity Gauntlet sayesinde Thanos dönüşebiliyordunuz.

 

BU SEFER NE VAR ?

 

Bu sefer de Epic Games ‘in Avengers: Endgame ile alakalı bir crossover ‘ı Fortnite ‘a ekleyeceğini öğrendik. Detaylı bir bilgimiz yok. Twitter ‘da paylaşılan bir gönderi haricinde. Gönderide Kaptan Amerika karakterinin kalkanını tutan bir Fortnite karakteri bulunuyor. Altında ise “Whatever it takes. 4.25.19 #FortniteXAvengers” yazmakta.

 

Oyuncuların arasında dönen spekülasyon ise oldukça heyecan verici. Bütün Fortnite severler aralarında “Yoksa süper kahramanlara dönüşebilecek miyiz?” demeye başladı  bile. Bir bilgimiz olmasada görselden bu çıkarımı yapmak mümkün. Fortnite gibi bir oyuna böyle bir şeyi entegre etmekte oldukça ilgi çekecektir.  Kaptan Amerika ‘nın kalkanı loot olarak düşebilir. Black Phanter ‘in kıyafeti bir evin içinde bulunabilir. Yada bir ilaç yudumlayıp Hulk ‘a dönüşebiliriz.

 

 

BAŞKA NE VAR BAŞKA ?

 

Benim tahminlerim var. Tahminlerim her ne kadar doğru olmayacak kadar hayali olsa da güzel. Bana kalırsa bu süper kahramanları oyunda kullanıcaz. Ama öyle Solo  da Duo da yada  Squad da değil. Ayrı bir oyun modunda. Tamamen insanların eğlenmesi için ve bu crossoverı gerçekleştirmek için Epic Games yeni bir oyun modu hazırlayabilir. Çünkü normal oyunun içine böylesine güçleri katmak biraz haksızlık olur gibi. Birde ikinci tahminim var. Kahramanların güçleri değil, sadece kullandıkları silahlar oyuna eklenebilir. Ki  daha makul olur. Zira elimde tabanca varken karşıma Hulk çıksın istemem. Bekleyip göreceğiz. Bakalım Epic Games ve Fortnite bize neler sunacak!

 

Bir önceki yazımız olan Çin Devi Tencent Şimdi Dünya Çapında Oyun Satıyor başlıklı makalemizde gaming, haberleri ve kolsuz hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • Ömer Faruk Kale4 ay önce
  • Fortnite ın en iyi moduydu tartışmasız.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478