Final Fantasy XVI Sony Sunumunda Duyuruldu! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Açıklanan XBOX Fiyatları Kaldırıldı! | Xbox Fiyat

e
sv

Final Fantasy XVI Sony Sunumunda Duyuruldu!

avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hepimiz 16 Eylül gecesini büyük beklenti ile ellerimizi semaya açmış bir şekilde bekliyorduk. Sony’ nin yapacağı konferans ile beraber ya yer yerinden oynayacaktı ya da yer yerinden oynayacaktı. Başka bir şansı yoktu. Benim nezdimde de öyle oldu. Final Fantasy XVI duyuruldu.

İlk olarak duyurulan bir oyun ile karşınızdayız. Final Fantasy serisinin devam oyunu geliyor. Final Fantasy hayranları için oldukça önemli bir oyun haberi.

 

 

FINAL FANTASY XVI!

16 Eylül gününde tam duyurulması gereken oyun duyuruldu. Koskoca Final Fantasy serisinin 16. oyunu duyuruldu. 15. oyunun ardından FF7 Remake ile karşılaşan oyuncular bu yeni soluğu uzun zamanlardır arıyordu. Artık yeni bir Final Fantasy oyununun zamanı gelmişti ve öyle de oldu. FFXVI, PS5 için çıkışını yapacak oyunlar arasında yerini aldı. Heyecan verici görüntülerden ziyade yeni oyuncuları çekebileceğini düşündüğüm oynanıştan kısmında da biraz görüntüler yayınlandı.

Yayınlanan görüntülerde benim canımı sıkan tek konu oyunun grafikleri. Yeni bir oyundan ziyade sanki FF15′ in grafikleri ile aynıymış gibi geldi. Daha iyi olabileceğini tahmin ederek biraz içim rahat olsa da oyun çıkana kadar bu sorunun net bir cevabını alamayacağız. Bekleyip görmekten başka pek bir seçeneğimiz yok maalesef.

 

Buradan fragmanı izleyebilirsiniz. Bizim oldukça hoşumuza gitti.

 

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!

Bir önceki yazımız olan Amnesia: Rebirth Çıkış Tarihi Duyuruldu başlıklı makalemizde Amnesia: Rebirth Çıkış Tarihi Duyuruldu hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli