Epic Store ‘da Transistör Oyunu Ücretsiz

 

 

Bundan önce sitemizin ilk yazılarından Epic Games ‘den bahsetmiştik. Epic Store ‘da 3 Playstation Exclusive oyunu yayınlanacağını söylemiştik. Epic Games bu aralar bir çok platformda bulunan oyunları kendi bünyesinde güzel indirimlerle sunuyor. İçeriğin başında bahsettiğimiz 3 Playstation Exclusive oyununu bahsettiğimiz içeriğimize alıntıdan ulaşabilirsiniz.

EPIC GAMES POPÜLER ÇOCUK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Başlıklar1 “EPIC GAMES” 3 PLAYSTATION EXCLUSIVE  OYUNUNU EPIC STORE’A GETİRİYOR !1.1 İŞTE O 3 DEV PLAYSTATION EXCLUSIVE OYUNU   Son zamanlarda Steam ile...

 

İndirimler, ücretsiz oyunlar daha uzun bir süre bize sıklıkla gösterecek gibi Epic Games. Sıklıkla, olabildiğince hızlı bir şekilde haberini yapacağımız indirimler ve ücretsiz oyunlar kategorisi için bir diğer ücretsiz oyun haberleri yazımızı yazıyoruz. Bu sefer Epic Store ‘da ücretsiz olan oyun  Transistor. 2014 Yılında çıkış yapan Transistor oyunu hakkında biraz bilgi ve oyuna nasıl erişebileceğiniz konusunda bilgiler vereceğiz.

 

 

Transistor oyunu nedir?

 

20 Mayıs 2014 tarihinde bir çok platformda çıkışını gerçekleştiren Transistor oyununun geliştiricisi ise Supergians Games dir. Oyun tek oyunculu oyun modu olarak çıkışını yaptı. Çıktığı platformlar da Nintento Switch, Playstation 4, iOS, Microsoft Windows, Linux, Mac OS, macOS, tvOS platformlarıdır. Oyun türü Aksiyon, rol yapma oyunu, strateji oyunu olarak oynanıyor. Transistor oyunun arkasında ise Tasarımcılar olarak bilenen isimler bulunuyor bunlar: Greg Kasavin ve Amir Rao ‘dur.

Oyunun bize sundukları ise; dikkatli şekilde stratejik planlama yapmayı, hızlı aksiyon içerisinde bulunmayı, zengin atmosferli hikayeyi güzel bir şekilde anlatarak bütünü ile kusursuz bir şekilde bir araya getiriyor. Hikaye boyunca, Transistor ‘un gizemli parçalarını bir araya getirmeye çalışıyorsunuz.

 

Oyuna nasıl sahip olurum?

 

Oyun dediğimiz gibi bir çok platformda bulunuyor. Fakat oyun ücretsiz bir şekilde Epic Store platformunda yayınlanıyor. Oyun indirimi 2 mayısa (2019) kadar devam edecek. Epic Games ‘deki oyuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Oyunu bilgisayarında Epic Store üzerinden sahip olabilirsiniz. Bunun için öncelikle bilgisayarına Epic Store uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirmek için tıklayın. Uygulamayı indirip kurduktan sonra ise giriş yapmanız gerekiyor. Epic Games ‘e hala üye değilseniz üye olmak için aynı sayfada bulunan Giriş yap butonuna tıklayarak altta bulunan kayıt ol yazısına tıklamanız yeterlidir. Daha sonra karşınızda açılan sayfada formu eksiksiz doğru bir şekilde doldurmanız takdirde Epic Games hesabınız açılacaktır. Ve artık açılan hesabınız ile Epic Store uygulamasından giriş yapıp ” Transistor ” diye aratmanız yeterli olacaktır.

 

Oyun 29 TL den ücretsiz konumuna gelmiştir. Ücretsiz olması çok uzun sürmeyecek 2 Mayısda bitecektir. Erkenden kapmanız da fayda var. Oyunu almadan önce oyun hakkında fikriniz oluşabilemeniz açısından oyunun trailer videosu aşağıda bulunuyor.

 

Transistor Trailer

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Assassins Creed Unity Türkçe Yama

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478