Epic Games Fiyatı 70 TL Olan Oyunları Ücretsiz Yaptı ! - Kolsuz Oyuncu

Epic Games Fiyatı 70 TL Olan Oyunları Ücretsiz Yaptı !

Epic Games 2018′ in sonlarında başladığı bir gelenek olan ‘ her hafta iki ücretsiz oyun’ geleneğini bu hafta da devam ettiriyor. Ve bizlere iki adet oyun sunuyor. Çoğu zaman pek adı sanı bilinmeyen oyunlar vermiş olabilir. Ancak bu yaz yaptığı ‘AAA oyunları ücretsiz yapma maratonu’ o zamanda bu gelenekten haberi olan oyuncu arkadaşların kütüphanesini cevherlerle doldurmuştu. Bunlarla alakalı bizim de iki adet yazımız mevcut. Ama onun dışında çok tanınan oyunlar da vermediler. Tabi İnside, Football Manager gibi bazıları istisna. Demek istediğim oyunlar tanınmıyor olabilir ancak bu iyi olmadıkları anlamına gelmez. Yani şimdi bakacağımız oyunlar cidden kötü oyunlar değiller. Epic Games Fiyatı 70 TL olan oyunları ücretsiz yaptı dedik, şimdi gelin bu iki oyuna bakalım…

Epic Games Fiyatı 70 TL Olan Oyunları Ücretsiz Yaptı – Abzu

Ücretsizliği bitiş tarihi: 15 Ekim 18.00

Sevgili Abzu,

Seni zaten daha önce de Epic Games de ücretsiz olarak görmüştük. Neden geri geldin? Belki de insanlar seni çok sevdi. Belki de bu ücretsiz dağıtılan oyunları yeni fark eden kişiler oldu diye geldin. Ama neden geldin, Epic Games seni sevmedi mi? Sorun nedir sevgili Abzu?

Şaka bir yana gerçekten bu Epic Games‘ in Abzu‘ yu ikinci verişi. Ben şahsen ilkinde almıştım ve bununla alakalı birkaç makalemiz de mevcut. Onlara da gidip oyunla alakalı daha güzel bilgi alabilirsiniz. Neyse, bu oyunu daha önceden alamayanlar için güzel bir haber. Ancak ben Epic Games‘ in bu hareketini hiç doğru bulmuyorum. Yani neden bunu yaptıklarını düşünüyorum aklıma ‘ yine iki oyun vermiş olalım’ dan başka bir şey gelmiyor. Ki her zaman da iki tane oyun vermiyorlar. Bir tane verdikleri de çok oldu. Ve hayır GTA V i tek vermeleri bunun içinde değil.

Oyuna bakacak olursak, güzel grafikli ve atmosferli bir oyun. Atmosferik tarafı ağır basan bir oyun olan Journey‘ in yapımcılarından çıktığı için beni hiç şaşırtmadı. Oyunu ben şahsen seviyorum ve size de tavsiye ediyorum.

 

Rising Storm 2: Vietnam

Ücretsizliğinin bitiş tarihi: 15 Ekim 18.00

Rising Storm 2: Vietnam 2017 de çıkmış olan, oyun motoru olarak Unreal Engine kullanan bir çok oyunculu FPS oyunu. Şahsen benim tercih ettiğim bir tür değil. Ama türü seven insanların da çok olduğunu biliyorum.

Oyunun herhangi bir hikaye modu yok. Yani Vietnam savaşını hissetmenizin tek yolu… yani öyle bir yol yok. Çünkü herkesin etrafa mermiler yağdırdığı bir yerde nasıl Vietnam savaşındaymışız gibi hissedebiliriz ki? Ha belki oranın mimarisi farklıdır, binalar onlara özgüdür falan ama merak etmeyin, o kaosta binalara bile bakma fırsatınız olmayacak.

Evet oyunu gömdüm ama bu eleştirileri hak ediyor. Ama iyi taraflarına bakarsak türü sevenlere iyi gelebilecek bir oyun. Oyunu Squad a benzeten çok insan olmuş. Ben şahsen bunu doğrulayamam çünkü Squad oynamadım. Oyunun grafikleri fena değil ve oynanış biraz tek düze.

Ben şahsen 39TL yi hak ettiğini düşünmüyorum. Ancak Ücretsizken denenebilir.

 

Evet sonuç olarak bugün Epic Games’ in bu haftaki ücretsiz oyunlarına göz attık. Bunun gibi liste videoları için Kolsuz Oyuncu youtube kanalımıza bakabilir ve bunun gibi listelere ve incelemelere bakmak için Kolsuz Oyuncu internet sitemize bakmaya devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Epic Games' in Ücretsizleri - Atmosferik Oyunlar başlıklı makalemizde epic games ve Ücretsiz oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir