En Popüler Simülasyon Oyunları | 1050 TI, Alyan, Boeing - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Watch Dogs: Legion Yeni Fragman

e
sv

En Popüler Simülasyon Oyunları | 1050 TI, Alyan, Boeing

avatar

Selman Kalender

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Popüler Simülasyon Oyunları

Simülasyon türü son zamanların çok çabuk popüler olan oyunlarını karşımıza çıkarmış durumda. Hızlı bir şekilde popüler olup hızlı bir şekilde ışığı sönenler olduğu gibi, hala kendini oynatmaya devam eden bir sürü oyun var.

Bugün yapacağımız şey ise bunların karması olan bir listeyi karşınıza çıkarmak. Hadi başlayalım.

 

 

5 Numara CAR MECHANIC SIMULATOR

Arabalarla pek içli dışlı olmayan beni bile saatlerce başında oturtmayı başardı. Tamamen gerçek araç parçaları ile oluşturulmuş arabaları tamir etmek gerçekten de eğlenceli. Özellikle benim en sevdiğim kısım sıfırdan araba inşaa etmek. Cidden bayılıyorum oyunun bu özelliğine. Araba tamir edip biriktirdiğim parayla sıfırdan araba yapmak oyunun bana göre en sağlam en öne çıkan özelliği.

 

4 Numara THIEF SIMULATOR

Hop diye bir anda karşımıza çıkmayı başarmış bir oyun arayacaksak işte kanıtı burada. Bir anda yükselişe geçip bir çok oyuncunun menziline girmeyi başardı. Twitch yayıncıları, youtuberlar derken herkesin önüne servis edildi ve doğal olarak kendine kitle toplamayı başardı. Hırsızlık yapmak oyun içinde kaldığı sürece oldukça eğlenceli. Yeni özellikler kazanıp yeni evlere yeni mekanlara girmek oyunu diri tutan özelliklerinden.

 

3 Numara PC BUILDING SIMULATOR

Hayalimdeki PC’ yi sadece bu oyun içinde kurabiliyorum. Sizde eğer benim gibi hayalini kurduğunuz PC’ yi kurmak istiyorsanız hedefinizde olacak ilk oyun bu olsun. Önce sipariş ile size gönderilen PC’ lerin sıkıntısını çözün. Sonra iyi bir para biriktirip efsane bir PC inşa edin. Önünüz açık!

 

2 Numara FLIGHT  SIMULATOR

Son oyunu ile beraber simülasyon türünün zirvesini alıp bulutlara taşıdı. Ne kadar komik espri dimi uçak ya hani bulutlara çıkardı falan haha go brr! Uçaktan pek bir şey anlamadığım için ne zevk alındığını oynamadan kesinlikle bilemeyeceğimi düşünüyorum. Pilot olacak arkadaşlar uçuş denemesini yapsın bunu üstünden.

 

1 Numara FOOTBALL MANAGER

Yıllardır azim ile devam eden ve son 1 2 yılda ekledikleri yeni özellikler ile tekrardan eski kitlesini eline almaya başlayan bir seri oldu.  Oynanışın gelişimi ile beraber bence de daha keyifli bir oyun oldu. Takım hiyerarşisi muhabbeti oyundaki yapay zekayı iyice hissetmemizi sağladı. Oyundan çok rahat lisans alırım bu arada.

 

Simülasyon oyunlarını gerçekten de çok severim. Gerçek hayatta kolay kolay yapamayacağınız şeyleri oyunlarda özgürce yapmak gerçekten çok güzel bir şey. En Popüler Simülasyon Oyunları listemiz bu kadardı.

 

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın

Bir önceki yazımız olan LoL İletişim Özelliği Olan Kulüpler Özelliğini Kaldırıyor! başlıklı makalemizde lol, LoL Kulüpler Özelliğini Kaldırıyor ve Riot Games hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli