Dying Light Bu Hafta Sonu Bedava - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Nintendo Switch Lite Coral Erken Siparişe Açıldı

e
sv

Dying Light Bu Hafta Sonu Bedava

avatar

Selman Kalender

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Dying Light bu ayın 23’üne kadar bedava, oyunun parkur ve açık dünya keşif bazlı bu oyunu keşfetmek için tam zamanı.

Daha fazla bedava ve indirimli oyundan haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsin.

Dying Light Steam’de 23 Şubat’a kadar bedava, e peki 23 Şubat bitince ne olacak? Oyun gidecek? Aslında tam değil, burada kullanıcıya oyunu bedava deneme şansı veriliyor, oyun şu anda Steam’de %66 indirimde 

 

Yine mi boş beleş oyun?

Hayır

Dying Light pek alışageldik veya sıradan, boş bir oyun değil, Mirror’s Edge gibi bir parkur mekaniğine ve ekibin eski oyunu Dead Island gibi bir FPS zombi öldürme stiline sahip. Oyun hikaye bazlı ama bu oyunu tek başınıza tek oturuşta tek başınıza sıkıcı bir şekilde bitireceğeniz anlamına gelmiyor. Oyunu bu zaman diliminde bedavaya indiren arkadaşlarınızla veya oyunu satın alan, kısacası oyuna sahip olan herhangi birisiyle ve hatta sadece birisi değil 3 kişiyle co-op tarzı bir çok oyunculu oyun şeklinde oynayabiliyorsunuz, bu her ne kadar oyunun freeroam olduğu anlamına gelmese de oyunun açık dünya oluşu isterseniz oyun dünyasını gezmenize elverişli ve oyunun hikayesi sizi belirli bir yere kitleyip oradan çıkmanızı engellemiyor. Oyunu basit bir şekilde özetlemek gerekirse zombilerden kaçmak, çatılara tırmanmak ve zombilere tekmeler uçurmak.

Oyunun hikayesi başta biraz kafa karıştırıcı gelse de sağladığı eğlenceyi düşünürsek bu görmezden gelinebilir.

Oyunun Steam sayfasını buradan bulabilirsin

Bir önceki yazımız olan Epic Games'de Faeria Ücretsiz Oldu başlıklı makalemizde Bedava Oyunlar, Faeria ve oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli