Duygusal Oyun Sahneleri - Hüzün ve Öfke - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Fiyatlarına Yapılan Zam Üzdü

e
sv
avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun dünyasının eşsiz karakterleri sadece bizi eğlendirmek için değil aynı zaman da hislerimize tercüman olmak içinde varlar. Sayısız karakter arasında bizleri en çok duygulandıranları bulmaya çalıştık. Ayrıca bu en hüzünlü sahneler değil, en çok duygulandıran sahneler. Hüzün, öfke gibi duygular içeriyor. Hadi başlayalım!

 

Duygusal Oyun Sahneleri

 

Black Ops 2: Raul Menendez ‘in öfkesi

Amerikan askerlerinin Raul Menendez ‘in köyüne gelip oraya saldırmasıyla başlıyor her şey. Köydeki tüm teröristleri bir yandan amerikan askerleri temizlerken, diğer yandan ise Menendez kız kardeşini kurtarabilmek için canı pahasına, durmak bilmeden koşuyor ve önüne çıkan herkesi yere seriyor. Menendez ‘in karşısında olmamıza rağmen bu sahnede kız kardeşinin başına gelen şey yüzünden kendi tarafımıza sinirleniyoruz.

 

 

Battlefield 1: GELİBOLU ZAFERİ

Savaşının kazananın olmadığını gösteren, Çanakkale zaferinin önemini son 1 dakikası ile tüylerimizi diken diken eden o sahne ile bizlere göstermişti Battlefield 1. Sadece izlesek yeterli olur.

 

 

Last of Us: Joel ‘un Kızı

Oyunun daha başlangıcında ortaya çıkan salgın nedeni ile Joel, erkek kardeşi ve kızı ile beraber evde kaçmaya başlamıştı. Bir kaç zorluğu atlattıkan sonra bir asker ile karşılaşan Joel, kurtulduklarını zannetti ama tam tersine tüm dünyası başına yıkıldı.

 

Batman Arkham City: Joker ‘in Sonu

Fenerbahçe Galatasaray gibi ezeli rakip ve ebedi dostlar Batman ile Joker. Sahnenin geneline yayılan o Batman ‘in sanki çok yakın bir arkadaşını kaybediyormuş hissi gerçekten etkileyici. Joker gibi bir karakterin aurasının bu kadar yüksek olması çok güzel bir şey.

 

Red Dead Redemption: John Marston ‘ı satanlar

 

İhanet çok can sıkıcı bir şey. Duyanlar görenler bile sinir olurlar. İşte bu sahne ise ihanete uğrayan bir adamın haksızlığa uğrayarak nasıl can verdiğini görüyoruz. Delikanlı adamsın John, kanın yerde kalmayacak!

 

Duygusal Oyun Sahneleri bizim için bunlardı. Başka listelerde görüşmek üzere!

 

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Online Oyunlar - En Çok Oynananlar başlıklı makalemizde apex legends, Bedava Oyunlar ve Dota 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli