Days Gone Puanları Belli Oldu – Şaşırtıcı Puanlar

Geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan Days Gone oyununun, oyun medyası tarafından verilen puanları belli oldu. Oyun haberleri gündeme getirdiği puanlamalar açıklandı. Çoğu insan için hayal kırıklığı olarak görülen oyun, bazı oyun medyaları içinde geçerli gibi görünüyor. Verilen puanlar Days Gone oyununun ortalama bir oyun olduğunu bizlere gösteriyor.

 

İşte Days Gone ‘a verilen Puanlar

 

IGN6.5 / 10 

“Küçük patlamalar her ne kadar güzel olsa da, Days Gone ‘ın yumuşak dünyası ve kendini tekrar ediyor olması, arkasındaki hikayeyi unutulabilir kılıyor.”

 

GAMESPOT – 5 / 10

“Birkaç etkinlik, örneğin zombi yuvası patlatmak, outpost temizlemek eğlenceli olsa da tekrara uğruyor olması aşırı can sıkıcı. Nero hikayesi güzel, ancak oyundan koparan çoğu etmen bizi eğlenceden uzaklaştırdı. Ana karakterin karakterinin olmayışıda ayrı bir zırva!”

 

GAMESRADAR – 3.5 / 10

“Güzel açık dünya, bitmeyen zombi sürüleri ve hayatta kalma hissiyatının etkileyiciliği puanını arttırdı. Ancak dağınık hikayesi ve başta sıkıcı olması puanı düşürdü. Çok fazla bug olması da ayrı bir can sıkıcı.”

 

USAGAMER – 70 / 100

“Zombi kıyameti oldukça sıkıntılı bir bölgedir ve Days Gone’un açık dünyadaki dönüşü onu ancak çok fazla farklılaştırabilir. Güçlü bir anlatı odağı var, ancak Deacon St. John bu ağırlığı mümkün olduğunca ustaca taşıyamıyor. İçinde vurgulamalar ve eğlenceli araçlar var, ancak oyun başlangıçta bunları öne sürmüyor, oyuncuları önce biraz todyumla başa çıkabiliyor. Günler Gone daha iyi bir şey için harika bir temel olsa da, Bend inşallah iyileşme şansı yakaladı.”

 

 

Bir önceki yazımız olan Twitch Sings Adlı Karaoke Video Oyunu Başladı başlıklı makalemizde haberleri, oyun ve sings hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478