Days Gone Güncellemesi - Yama Notları - Kolsuz Oyuncu

Days Gone Güncellemesi – Yama Notları

 

Days Gone ilk çıkışında da birçok hata ve oyunu etkileyen sesler de ile karşımıza gelmişti. Geliştirici de SIE Bend de Studio, bu sorunların de bazılarına hızlı da bir şekilde müdahale eden bir dizi de yamayı yayınladı. Kolsuz Oyuncu ekibi de olarak yama notlarını da sizlerle paylaşacağız.

 

Oregon merkezli geliştirici , yakın da zamanda zombi istilasına uğramış da açık dünya aksiyon oyunu da için son üç vuruşunu duyurmak üzere de Reddit ‘e paylaşım yaptı. Üç yama – yama 1.05, 1.06 ve 1.07  kısa ve tatlıdır de ve otomatik kaydetme işlevini da yerine getirir, sesi düşürür, karmaşıklık da akışı ve daha fazlasını gerçekleştirir. Son birkaç da gün içinde nelerin değiştiğini de ve düzeltildiğini görmek için aşağıdaki yama da notlarını okuyabilirsiniz. Bunların hepsi şu an oyun içinde de mevcut.

 

Yama 1.05

Genel Düzeltmeler de

  • Belirli konumlardaki bir akış da sorunu için düzeltme

Kilitlenme Düzeltmeleri da

  • Oyunu başlatırken bazı oyuncuların da çarpışma geçirdiği bir hata düzeltildi

Bilinen Sorun de

  • Ses kesiliyor / kısılıyor. Bunu da yaşıyorsanız, varsayılan egzozu bisikletinize takın. Bu konuda da bir çözüm arıyoruz.

 

Yama 1.06

Genel de Düzeltmeler

  • Otomatik kaydetme  de işlevi artık tasarruflu bulut hesabınıza da doğru sayıda tasarruf kaydedecek
  • Belirli motorların ve bazı egzozların bisikletinize de bindirilmesi söz konusu olduğunda da ses artık kesilmemeli / kesilmemelidir de
  • Zorluk ayarları yamalar de aracılığıyla korunur

Bilinen Sorunlar

  • Başlangıçtaki da çöküş ve bu kapsamdaki de diğer konular araştırılmaktadır. Şu andan da itibaren, Patch 1.06’yı indirmediyseniz de ve Days Gone uygulamasını de başlattıysanız, Patch 1.05 etkin de kalacaksınız. Gelecek güncellemeler de

 

Yama 1.07

Genel Düzeltmeler de

  • Belirli motorların ve bazı egzozların bisikletinize bindirilmesi söz de konusu olduğunda ses artık kesilmemeli / kesilmemelidir.

 

Karşılaştığımız da performans sorunlarına rağmen, Days Gone , satış izleyicisi de Chart-Track’e göre İngiltere’nin en üst satış noktasını da çekmeyi başardı . Ek olarak da, Days Gone, yeni de bir hayatta da kalma modu ve bisiklet, ordu ve savaş de etrafında da toplanan zorlukları içeren bu Haziran ayında ücretsiz de DLC alacak .

Days Gone incelememizde da, “Dünya çapında büyük bir felaket de yaşanmış ve dünyadaki insanlar zombiye dönüşmüş. Açık dünya de içersinde motorsiklet ile görevleri yapmak oldukça da tatmin edici gözüküyor. Motorsiklet ile gezmenin de tek sıkıntısı fps düşüşlerinin ilk çıkışında da aşırı derecede fazla olması. Bu oyun de SIE Bend Studio de ilerleyen zamanlarda bu soruna da bir çözüm bulacaktır da sonrasında ise eğlencencemize kaldığımız de yerden hiçbir sorun olmadan devam edeceğiz. Bu oyununun ‘ın de motor de ile açık de dünyada da gezmek dışında da en eğlenceli ve en korkutucu yanlarından da biri ise aniden karşımıza çıkan ve belli yerlere de yuvalar kurmuş olan zombi sürüleri. Kaçmaya hazır olun.”

Bu yazımızda sizlere de kolsuz oyuncu olarak Days Gone ‘a gelen yama notlarını da paylaştık.

 

 

Bir önceki yazımız olan DÜNYANIN EN BÜYÜK GOD OF WAR KOLEKSİYONERİ başlıklı makalemizde god of war, koleksiyon ve playstation hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir