Days Gone Güncellemesi – Yama Notları

 

 

Days Gone ilk çıkışında birçok hata ve oyunu etkileyen sesler ile karşımıza gelmişti. Geliştirici SIE Bend Studio, bu sorunların bazılarına hızlı bir şekilde müdahale eden bir dizi yamayı yayınladı. Kolsuz Oyuncu ekibi olarak yama notlarını sizlerle paylaşacağız.

 

Oregon merkezli geliştirici , yakın zamanda zombi istilasına uğramış açık dünya aksiyon oyunu için son üç vuruşunu duyurmak üzere Reddit ‘e paylaşım yaptı. Üç yama – yama 1.05, 1.06 ve 1.07  kısa ve tatlıdır ve otomatik kaydetme işlevini yerine getirir, sesi düşürür, karmaşıklık akışı ve daha fazlasını gerçekleştirir. Son birkaç gün içinde nelerin değiştiğini ve düzeltildiğini görmek için aşağıdaki yama notlarını okuyabilirsiniz. Bunların hepsi şu an oyun içinde mevcut.

 

Yama 1.05

Genel Düzeltmeler

  • Belirli konumlardaki bir akış sorunu için düzeltme

Kilitlenme Düzeltmeleri

  • Oyunu başlatırken bazı oyuncuların çarpışma geçirdiği bir hata düzeltildi

Bilinen Sorun

  • Ses kesiliyor / kısılıyor. Bunu yaşıyorsanız, varsayılan egzozu bisikletinize takın. Bu konuda bir çözüm arıyoruz.

 

Yama 1.06

Genel Düzeltmeler

  • Otomatik kaydetme işlevi artık tasarruflu bulut hesabınıza doğru sayıda tasarruf kaydedecek
  • Belirli motorların ve bazı egzozların bisikletinize bindirilmesi söz konusu olduğunda ses artık kesilmemeli / kesilmemelidir
  • Zorluk ayarları yamalar aracılığıyla korunur

Bilinen Sorunlar

  • Başlangıçtaki çöküş ve bu kapsamdaki diğer konular araştırılmaktadır. Şu andan itibaren, Patch 1.06’yı indirmediyseniz ve Days Gone uygulamasını başlattıysanız, Patch 1.05 etkin kalacaksınız. Gelecek güncellemeler

 

Yama 1.07

Genel Düzeltmeler

  • Belirli motorların ve bazı egzozların bisikletinize bindirilmesi söz konusu olduğunda ses artık kesilmemeli / kesilmemelidir.

 

Karşılaştığımız performans sorunlarına rağmen, Days Gone , satış izleyicisi Chart-Track’e göre İngiltere’nin en üst satış noktasını çekmeyi başardı . Ek olarak, Days Gone, yeni bir hayatta kalma modu ve bisiklet, ordu ve savaş etrafında toplanan zorlukları içeren bu Haziran ayında ücretsiz DLC alacak .

Days Gone incelememizde, “Dünya çapında büyük bir felaket yaşanmış ve dünyadaki insanlar zombiye dönüşmüş. Açık dünya içersinde motorsiklet ile görevleri yapmak oldukça tatmin edici gözüküyor.Motorsiklet ile gezmenin tek sıkıntısı fps düşüşlerinin ilk çıkışında aşırı derecede fazla olması. Geliştirici SIE Bend Studio ilerleyen zamanlarda bu soruna bir çözüm bulacaktır sonrasında ise eğlencencemize kaldığımız yerden hiçbir sorun olmadan devam edeceğiz. Days Gone ‘ın motor ile açık dünyada gezmek dışında en eğlenceli ve en korkutucu yanlarından biri ise aniden karşımıza çıkan ve belli yerlere yuvalar kurmuş olan zombi sürüleri. Kaçmaya hazır olun.”

Bu yazımızda sizlere kolsuz oyuncu olarak Days Gone ‘a gelen yama notlarını paylaştık.