Cyberpunk 2077 PS4' de Tamamen Bitirildi! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Olacak Rocket League İle 60 TL Kazanın!

e
sv

Cyberpunk 2077 PS4′ de Tamamen Bitirildi!

avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çıkışına çok az bir süre kalan Cyberpunk 2077 önemli bir haber ile karşımıza çıktı. CD PROJEKT RED ekibinden olan Lukasz Babiel, bir ekran görüntüsü paylaştı. Paylaştığı bu ekran görüntüsünde PS4 üzerinde Cyberpunk 2077′ yi %100 bir şekilde bitirdiğini gösterdi.

Tüm kupaları aldığını ve %100 bitirdiğini gösteren Lukasz Babiel, bizim için aslında önemli bir şeyi paylaşmış oldu. Oyunda kaç kupa olduğunu öğrenmiş olduk. 249 TL ile şuan da Steam ve Epic Games de ön siparişini şimdiden yapıp ekstra içeriklere sahip olabilirsiniz.

 

 

CYBERPUNK 2077 %100 BİTİRİLDİ

Oyunun toplamda PS4 sürümünde 45 kupa olduğunu bu görsel sayesinde öğrenmiş olduk. Bu kupalardan bir tanesi platin,  bir tanesi altın, 17 tanesi gümüş, 26 tanesi ise bronz olarak sınıflandırılmış durumda. Çıkışına az kaldığı için bu tarz bir görsel heyecan verici. 2 ay sonra 19 Kasım günü çıkışını gerçekleştirecek. Bunun ile beraber biz oyuncularda oyunu deneyim edebileceğiz. Oyunun kendi yapımcıları tarafından test edildiği gözler önüne serildiğine göre yakın zaman büyük basın kuruluşlarına oyun gönderilebilir. En azından ekim ayının sonlarına doğru böyle bir şey olabilir.

 

Eğer olursa oyun çıkmadan önce hızlı bir şekilde incelemeleri görüp yılın oyunu olacak mı olmayacak mı öğrenebiliriz. Bizde artık çıktığı zaman deneyim edebilecek miyiz edemeyecek miyiz onun derdine düşeriz. İmkanlar, şartlar yıldıramaz beni! Oynayacağım bu oyunu arkadaş!

 

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!

 

Bir önceki yazımız olan PlayStation 5 için Tanıtım Vidoesu | THE EDGE başlıklı makalemizde playstation 5 hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli