Crysis Remastered Fragmanı Ve Tanıtım Tarihi Sızdırıldı - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Crysis Remastered Fragmanı Ve Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

crysis-remastered-fragmani-ve-tanitimi-sizdirildi-1

Crysis Remastered Fragmanı Ve Tanıtım Tarihi Sızdırıldı. Geçtiğimiz aylarda firma tarafından Crysis Remastered oyunu hakkındaki izahat yapılmıştı.

 

Crysis Remastered Fragmanı Ve Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

2007 yılında oyuncuların beğenisine sunulan ve dünyada büyük yankı uyandıran Crysis, birtakım talihsiz olaylardan dolayı 2013 sonrasında oyun gündeminden düşmüştü.

Oyun şirketinin yapmış olduğuaçıklamada oyunun yeni grafikler ve oyun dinamikleri ile geleceğini ve yaklaşık olarak 7 GB yer kaplayacağını belirtmişti. Sızdırılan fragmanda oyunun Saber Interactive ve orijinal imalatçı olan Crytek tarafınca tekrar geliştirildiği görülüyor.

crysis-remastered-fragmani-ve-tanitimi-sizdirildi

Bahsi geçen fragmandan da görüldüğü üzere oyun mükemmele yakın grafikler ile karşımıza çıkacak. 2007 senesinde da benzer şekilde dönemin ötesinde oyun yaparak aktörleri kendine fanatik bırakan şirket, bu hamle ile yeniden canlanmayı planlıyor.

Grafik, yapay zeka, sürükleyicilik şeklinde konularda birçok oyun incelemesinde yüksek puan alan Crysis, yeni versiyonu ile de fazlaca konuşulacağa benziyor. Oyun fragmanı 1 Temmuz 19.00‘da yayınlanacak. Tanıtım zamanı ise 27 Temmuz olarak belirlenen oyun ile ilgili hemen hemen detaylı bir malumat yer almıyor.

ilk başlarda Xbox ile karşımıza çıkacak olan oyunun PS4, Nintendo Switch ve PC için de yayınlanması bekleniyor.

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Peki, sizin bu oyun hakkında görüşleriniz neler? Sizce oyuncuları tatmin edecek bir oyun olacak mı ? Yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Apex Legends Mobile Oyuncularla Buluşacak ! başlıklı makalemizde apex legends, Apex Legends Mobile ve Mobile hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli