Call of Duty: Warzone Oyunundan 200 Oyuncuya Destek - Kolsuz Oyuncu

Call of Duty: Warzone Oyunundan 200 Oyuncuya Destek

Call of Duty: Warzone Oyunundan 200 Oyuncuya Destek

Call of Duty: Warzone ile artık aynı haritada 200 şahıs oynamak mümkün. Oyunun son güncellemesi boyut olarak oyuncuları korkuttu.
Infinity Ward tarafından geliştirilen Call of Duty ailesinin oynaması parasız ve battle royale oyunu Call of Duty: Warzone tekrar yüksek oranda veri indirmenizi isteyen bir güncelleme aldı.

 

Call of Duty: Warzone Oyunundan 200 Oyuncuya Destek

Warzone’da diğer COD oyunlarında olduğu şeklinde Activision tarafından yayınlanıyor. Sürüm 1.23 güncellemesi yaklaşık 40 GB kadar depolama alanına ihtiyaç duyuyor. Güncelleme boyutu Modern Warfare ve Warzone oyunlarından hangilerine sahip olduğunuza bakılırsa 30 ile 50 GB içinde değişmekte. Yeni güncelleme ile oyuna eklenen yeni silahlar ve giderilen hata düzeltmeleri dışında yapılan en büyük değişim Quads modunda oldu. Mod artık 200 oyuncuya kadar tek haritada aynı anda yardımcı vermeye başladı.

Hile mevzusunda verdiği savaşı devam ettiren Activision Blizzard bir taraftan oyunu PlayStation 5 ve Xbox Series X için geliştirmekle meşgul. Açıldığı günden itibaren geçmiş olan ilk 52 günde 60 milyondan fazla indirilen oyun topladığı ilgi ile Blizzard’ın bile beklentilerini aşmış durumda. Ülkemizde bulunan oyun sevenlerin en büyük problemi ise oyuna gelen güncelleme boyutlarının fazlaca büyük olması. Oyunun SSD üzerine kurulması ile yaşanan hız gelişmesini de hesaba katarsak hem depolama kapasitesi mevzusunda hem de internet hızları konusunda bir yetersizlik yaşandığını söylemek yanlış olmayacaktır.

call-of-duty-warzone-oyunundan-200-oyuncuya-destek

Gelişmiş grafiklere haiz oyun hem de bug mevzusunda çıkış yapmış olduğu andan itibaren ciddi sıkıntılar yaşamadı ve büyümeye devam etti. Operatör mevzusunda da çeşitliğini arttırmaya idame eden oyunun son operatörü ise Roze oldu. Oyuna eklenen yeni silahlarda var elbette. Bunlar arasından en fazlaca göze çarpanı ise RYTEC AMR olmuş durumda. Silahlar üstünde dengeleme ve silahlar üzerinde bulunan hatların düzeltmelerinin olduğu yama notlarının tamamına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Activision tarafının gelecekte güncelleme boyutları üstünde bir emek vermesi yapması pek muhtemel gözükmüyor. Özet geçmek gerekirse şayet battle royale kategorisinde bulunan oyunlar arasından Warzone’u oynamaya idame etmek istiyorsanız gelecekte 50 GB boyutunda karşınıza çıkacak yeni güncellemelere kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz.

10 Mart 2020 tarihinde PlayStatiton 4, Xbox One ve PC için çıkış yapan ölüm kalım oyunu yeni nesil konsollar içinde geliştiriliyor. Oyunu Battle.Net üzerinden parasız biçimde indirip oynayabilirsiniz.

Youtube kanalımız göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Valorant Rehber- Sage Kullanım Rehberi başlıklı makalemizde Kullanım Rehberi, Sage ve Valorant Rehber hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir