Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Call of Duty: Warzone Oyununa Büyük Güncelleme

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

call-of-duty-warzone-oyununa-buyuk-guncelleme

Call of Duty: Warzone Oyununa Büyük Güncelleme

Geçtiğimiz günlerde en fazla oynanmış olan oyunlardan bir tanesi olan Call of Duty: Warzone, büyük bir güncelleme aldı. 4. Sezon içinde gelen güncelleme silahtan operatöre, haritadan oyuncu sayısına birçok yeniliği bununla beraber getirdi.

Yakın bir tarihte de oyuncular, oyunun 4. Sezonuna kavuşmuştu. Sezon içi güncellemesinin hemen ardından ortalama 30 GB boyutunda bir güncelleme yaklaşıyor. Oyun, yüksek boyutlu güncellemeleriyle daha evvel de adından laf ettirmişti.

 

Call of Duty: Warzone Oyununa Büyük Güncelleme

Hayatta kalma oyunları içinde en popülerden kabul edilen Warzone, geliştirilmeye devam ediliyor. Bir başka “battle royale” tarzı oyunlarına karşı da kendine özgü en kaliteli oynayış tarzıyla dikkatleri üzerine çekmiş olan oyun, yepyeni güncellemede en dikkat değişikliklerden biri Warzone modu için geldi. Bundan sonra modun içerisinde bulunan 200 oyuncuya kadar oynamak mümkün olacak. Bu durum da haritada 50 takımın yer alacağı anlamına gelmekte. Bu adımla birlikte oyuncuların, haritada çok daha fazla hasım grupla karşılaşması amaçlanıyor.

Güncellemelerden biri de Modern Warfare için yapıldı. Cheshire Park ismi verilen harita, takım savunma moduyla oyuncularla birlikte olacak. Bu mod yardımıyla bayrak müdafaa modunu yeni haritada oynamak mümkün olacak. Yeni yakınlaştırıcı optikle birlikte çevredeki askerleri taramak ve işaretlemek olası olacak. Böylelikle haritada yer edinen düşmanları yok etmek daha basit olacak. The Rytec AMR adı verilen tabanca da yarı otomatik keskin nişancı silahı olarak oyuncularla olacak.

call-of-duty-warzone-oyununa-buyuk-guncelleme-1

Juggernaut Royale ismi verilen modda da oyun başında 3 paket haritaya inecek. Bu paketi almayı başaran oyuncular, kuvvetli özelliklere sahip silah ve ekipmana sahip olacak. Eğer bu bahsi geçen ekipman alan bir oyuncu ölürse Gulag’a gidecek ve yeni bir Juggernaut paketi haritaya inecek.

Call of Duty: Warzone oyununa gelen güncellemenin içerisinde, geçen günlerde ünlü olmuş bir tabanca olan Grau özelliklerinde de performans düşüşüne gidildi. Ama artık silahın vermiş olduğu hasar eskisi kadar yüksek olmayacak ve kullanırken sekmesi artacak. Bu silah son günlerde aktörleri rahatsız etmeye başlamıştı. Çünkü, birçok ölüme Grau sebep oluyordu.

Tam olarak 29.95 GB olan güncelleme oyuncular tarafından indirilmeye başlandı. Ancak oyun sunucularındaki yoğunluk nedeniyle güncellemenin inmesi uzun sürebiliyor. Daha evvel de sunucuların yüksek indirme değerlerini sunamaması eleştiri almıştı.

Youtube kanalımızda bulunan en yeni içeriklere göz atmak için, buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi! başlıklı makalemizde Oyun Listesi, playstation ve Playstation Plus hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli