Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Call of Duty Warzone Hataları Çözüldü !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Warzone rabıta yanlışı oyuncuların en büyük sorunu olmuş durumda. Oyuncuların sesini duyan Activision, hata için çalışmalara başladı. Uzun rabıta süresinin çözümü de gündemde.

Oyuna 28 Nisan’da gelen güncellemeden sonrasında oyun bağlantısı kurmada sıkıntı yaşanıyor. Gelen 15 GB civarındaki güncelleme daha sonra yanlışlar baş göstermeye başlamıştı.

Call of Duty Warzone Hataları Çözüldü !

Geçtiğimiz günlerin en çok tercih edilen oyunlarından biri de Call of Duty Warzone oldu. Milyonlarca oyuncu tarafınca oynanan oyuna gelen güncelleme ondan sonra büyük sorunlar yaşanmaya başladı. Oyuncular oyuna girmek istediğinde rabıta kurulamadığına dair hata alıyor. Hata almasa bile oyun bağlantısının sağlanması uzun sürebiliyor.

Ayrıca oyun içinde mod seçtikten sonrasında oyuncuların toplanması ve harita yüklenmesi de vakit alıyor. Call of Duty Warzone bağlantı hatası hakkında bilgisi olduğunu belirten Activision, yapmış olduğu açıklamada, “Karşılaşma için yapılan eşleşme sırasında bağlantı sorunları ve uzun bekleme süresi için Modern Warfare ve Warzone’da yaşanan sıkıntı için düzeltmelere başladık.” dedi. Açıklama resmi Twitter hesabı üstünden yapıldı.

 

call-of-duty-warzone

Bununla beraber oyun içi konuşmada da sorunların yaşandığı belirtildi. Bunlar için de çalışma içinde olunulduğu belirtildi. Bu soruna için de yapılan açıklamada geliştirici ekibin sorundan haberdar olduğu, gelecek güncelleme paketinin arasında yer alacağı belirtildi.

Salgın önlemleri kapsamında evde olunan bugünlerde, zaman dercetmek için en büyük tercih oyunlar olmuş durumda. Oyun, çıkış tarihinden sonrasında yüksek kullanım sayılarına erken ulaşmasıyla dikkat çekmişti. Ayrıca bahsi geçen oyuna birçok yeni oyun modu da eklenmiş durumda. Oyunda yalnız hayatta kalma “battle royale” modu yer almıyor. Bununla beraber TDM, bayrak savaşı, kanlı para modu da oldukça alaka görüyor.

Youtube kanalımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Assassin’s Creed Valhalla Fiyatı Açıklandı ! başlıklı makalemizde Assassin’s Creed Valhalla, Assassin’s Creed Valhalla fiyatı ve Assassin’s Creed Valhalla oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli