Bright Memory Infinite Oyunu Xbox X Platformunda ! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Çıktığı Tarih ile Tüm Oyuncuları Şaşırtan Evil Genius Ücretsiz !

e
sv

Bright Memory Infinite Oyunu Xbox X Platformunda !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bright Memory Infinite Oyunu Xbox X Platformunda ! ;

Yaptığı bağışlar ile Kickstarter ortaya çıkan Bright Memory: Infinite’in Xbox Series X versiyonu duyuruldu. Oyunun videosu Inside Xbox etkinliğinde yayınlandı.
Dün akşam gerçekleşmiş olan Inside Xbox etkinliğinde ortaya çıkmış olan yapımlardan birisi de Bright Memory: Infinite olmuştu. Daha ilkin PC versiyonunu gördüğümüz oyunun Xbox Series X sürümü de duyuruldu. Etkinliğin açılışı Bright Memory: Infinite’in yeni videosu ile beraber yapıldı.

 

Bright Memory Infinite Oyunu Xbox X Platformunda !

Bahsettiğimiz oyunun başarılı geçmiş olan bağış döneminden hemen sonrasında bölümler halinde yayınlanmaya başlamış, sonrasında ise bütün bölümlerini içeren Bright Memory: Infinite sürümü duyurulmuştu. Yapımın Xbox Series X versiyonu da tüm bu bölümleri içerecek ve hem görsel hem de diğer yönlerden yine ele alınacak. Henüz yapım aşamasında olan oyunun bu yeni videosuna baktığımızda ise grafik olarak da sunumun dikkat çeken yapımlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

Silah kullanılan kısımlar haricinde hack-n slash dinamiklerini içinde bulundurması ve araç takip gibi aksiyonlara da yönelmesi, oyunun içerik anlamında çeşitliliğini de tüm oyunculara gösteriyor. Shelia isimli bir karakteri yöneteceğiz ve tabiat üzeri özelliklere de sahip olan SRO isminde organizasyonu çökertmeye çalışacağız. Bununla beraberXbox Series X sürümünün de Ray Tracing destekleyeceği açıklandı.

 

 

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Xbox Game Pass Krizi Fırsata Çevirip Rekor Kırdı ! başlıklı makalemizde xbox game pass, Xbox Game Pass Rekor ve Xbox Game Pass Tanımlama hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli