BORDERLANDS 3 DUYURULDU!

 

BORDERLANDS 3 DUYURULDU!

 

Evet, 28 Mart 2019 tarihinde Borderlands3 resmi olarak duyuruldu. Tüm oyuncular gibi biz Kolsuz Oyuncu ekibi de heyecanla beklemeye başlarken araştırma yaptık. Gearbox Software’in yaptığı bir yayın ile, Borderlands oyunları ile ilgili paketler ve yeniliklerden bahsedildi. Yeni bazı oyunlarda tease edildi diyebiliriz. Ancak bu canlı yayının en önemli kısmını Borderlands3 ile ilgili olan kısmı oluşturuyordu. Borderlands3 ’ten bir oynanış bir de trailer videosunu izlememizi sağlayan Gearbox Software, resmi olarak Borderlands3 ’ü bu yayında duyurdu. Ancak çoğu oyuncu Borderlands3 ’ü gördüğünde “Ee, bu aynı oyun” dedi. Görünüşte inanılmaz bir şekilde benzese bile hepimizin içinde öyle olmaması yönünde bir umut var. Umarız bu tepkiyi verdikten sonra, Gearbox Software bizi şaşırtır!

 

GEARBOX ŞOV YAPIYOR!

 

2009 yılında GearboxSoftware’in geliştirmeye başladığı Borderlands, absürdlüğü ve patlamalı çatlamalı birçok silahı seven insanı içine çekmek için yavaş yavaş geliştiriliyordu. Oyun çıktığında, hem hikayesinin, hemde barındırdığı karakterlerin popüler kültüre olan göndermeleri, absürd seviyede olan diyalogları ve çoğu oyuncuya Borderlands ’i sevdiren Claptrap! Güzel bir savaş mekaniği ve onlarca da silahla doldurulmuş olan Borderlands dünyası, oyuncular için keyifli saatler geçirmenin tatlı olan ve güzel olan yollarından biriydi. Kendine has bir kitle oluşturmayı başarmıştı.

 

GearboxSoftware’da istediğine ulaşmıştı. Aradan üç yıl geçti. Oyuncular Gearbox Software bir açıklama yapsa da Borderlands2 deseler de kafayı yesek diye bekliyorlardı. E gün geldi, Borderlandshayrlarını yerinden hoplatmaya yetecek kadar heyecanlandıran Borderlands2 ’nin duyurusu yapılmıştı. Sonucunda da aynı kaliteyi korumuş, üstüne biraz da antep fıstığı serpilmiş olarak karşımıza çıkmıştı Borderlands2. Borderlands 2 ile beraber Gearbox Software, sahip olduğu kitleyi büyütmeyi başarmıştı.

 

Artık Borderlands ’in daha çok fanı vardı. Ve o fanlar yeni oyun istiyordu. Yeni oyun! Ve Gearbox Software, Borderlands: PreSequel adını verdiği oyunu, 2014 yılında piyasaya sürdü. Borderlands 2 ’de de olduğu gibi insanlar bu oyunu da sevmişti. Hayranların çok büyük kısmı mutluyken, aralarında “Ya ama bu yeni değil ki!” diyenler de oldu. Bana göre haklıydılar, çünkü yeni bir oyun gibi görünmüyordu. İşte bu haberde de bunu eşeliyeceğiz.

 

Oyunun yayınlanan trailerini izlemek için buraya tıklayarak youtube videosuna gidebilirsiniz.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Avatar
  • İsimsiz10 ay önce
  • Çıksında 4 senede fiyatı düşer alırız artık

Sıradaki içerik:

PLAYSTATION E3 ’TE VAR MI YOK MU?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478