Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Bir Ücretsiz Oyun Daha WORLD OF GOO

avatar

Onur

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun haberleri gündeminde bir diğer ücretsiz olan oyun, World Of Goo oyunudur. Oyun Epic Store da kısa süreliğine ücretsiz.

Oyuncular zaman zaman oyun indirimleri yada ücretsiz oyunlar haberlerini merak ediyor ve sabırsızlık ile takip ediyor. Bu oyun haberleri gündeminde büyük ilgi oluşturan ücretsiz oyunlar konusu oyuncuların ayrı bir ilgi odayı. Sonuçta milyonlarca oyun varken ve bir çoğu ile oyuncular oynamak isterken almaya kalkıldığında verilecek paralar çok fazla oluyor. Belli oyunlarla yetinip geri kalan oyunları hiç tasrif etmesek de korsan oynuyorlar. Oyunlardan bazıları ara ara ücretsiz olması bu konuda güzel bir ilgi odayı oluyor.

 

Oyun haberleri gündeminde bir diğer ücretsiz olan oyun, World of Goo oyunudur. Oyun Epic Store da 19TL den düşmüştür ve kısa süreliğine ücretsiz olmuştur. Oyun hakkında detaylı bilgi vermeden önce bazı konulara dikkat çekmek isteriz.

Peki ne zamana kadar ücretsiz? Oyun 16 mayısa kadar ücretli olacaktır. Bu süreden önce oyunu kaçırmadan almak için aşağıdaki açıklamayı okuyabilirsiniz.

 

Oyuna Nasıl Sahip Olurum?

 

Oyun yalnızca Epic Store platformunda ücretsiz oldu. Yapmanız gereken Epic Store uygulamasını bilgisayarınıza indirmek ve hesabınız ile giriş yapmak. Hesabınız yok ise buraya tıklayarak epic games üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz. Epic games uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. Tıkladığınızda açılan sayfada sağ üst köşede Epic Games’i indir butonu bulunuyor. Oraya tıklayarak kolay bir şekilde indirip kurulumunu yapabilirsiniz.

Daha sonra hesabınız ile uygulama üzerinden giriş yaparak arama bölümüne World of Goo yazarak oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerinde 19 TL den düşen oyunun FREE butonuna tıklayarak ödeme sayfasına gidip “0 TL” olan ödeme için ödeme yap diyerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu zamana kadar Epic Store da ücretsiz olan oyunların sayısı Steam, ubisoft ve origins gibi platformlar ile girdiği rekabetten dolayı artmıştır. Bir diğer ücretsiz olmuş olan oyun bundan önce Transistor olmuştu.

 

 

World of Goo

Bu oyun türü bir bulmaca türünde bulunan bir oyun türüdür. Oyunun yapımcılığını 2D Boy yapmıştır. Oyun 13 ekim 2008 yılında Windows ve Wii platformlarında yayınlanmıştır. Daha sonra Mac OS, Linux ve Mobil telefonlara uyarlanmıştır. Burada en güzel olan Bilgisayar platformunda olan bir oyunun mobil platformlarına da uyarlanmış olmasıdır. Oyuna Playstore üzerinden erişebilirsiniz. Malesef oyun Playstore platformunda ücretlidir ve ücreti 11,13 TL dir. Yapımcı firma bağımsız yapımcı firması olduğu için bağımsız yapımcılık ödülünü almıştır. Ayrıca bulmaca oyunu türünde ödülünü alırken bir çok bölümde ödül almıştır.

 

 

Bir önceki yazımız olan DÜNYANIN EN BÜYÜK GOD OF WAR KOLEKSİYONERİ başlıklı makalemizde god of war, koleksiyon ve playstation hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli