Beşiktaş E-SPORTS Rocket League Takımını Duyurdu

Rocket League son zamanlarda kendini aşmaya devam ediyor. Bir çok yeni klübün Rocket League E- Spor arenasına katılması ile beraber isimler havada uçuşuyor. Bu yeni isimlerden biri de Beşiktaş E- SPORTS oldu!

 

YÜKSELİYOR!

Tamamı genç oyunculardan ve taze isimlerden oluşan Beşiktaş E- SPORTS ‘un Rocket League takımı Türkiye ‘nin ilk profesyonel Rocket League takımı oldu!  Türkiye ‘nin ilk takımı olmuş olsa da kadro tamamı ile yabancı oyunculardan oluşmakta. Beşiktaş Esports’un resmi sosyal medya hesaplarından duyurulan kadro, 5 kişiden oluşuyor.

 

  • Mario “Luxxor” Perea
  • Juan “Casaprima” Hermosa
  • Jesus “ByJesuxesp” Bullon
  • Eric “EvilWolf” Pulgarin
  • Ignacio “MendoCoach” Mendoza (Koç)

 

 

PEKİ NEREDE MÜCADELE EDECEK ?

 

En çok ve en çabuk akıllara gelecek soru kesinlikle budur. Eğer ilk takımsa, bu takım kimin ile nerede mücadele edecek. İspanya ‘da. İspanyol futbol takımlarının da kurduğu Rocket League takımları ile beraber Mastere Espana adı verilen ligde mücadele edecekler. Bu ligde Beşiktaş E- SPORTS ‘un mücadele edeceği isimler şunlar:

Footbal Club Barcelona

Reial Club Deportiu Espanyol

Getafe

Villareal

ARG

Crazy Crew E sports

FekyX e Sports

Beşiktaş E sports twitter hesabından yapılan açıklamada şu şekildeydi:

“Rocket League takımımız, Barcelona ve Villareal’in de yer aldığı ESL’de ilk maçına Perşembe günü çıkıyor. Bekle bizi İspanya, Kara Kartallar geliyor!

Our RL roster will race against teams like Barça and Villareal at ESL! Espéranos España, black eagles are coming! 🦅

Oyun haberleri yayınlayan bir kuruluş olarak, aynı zamanda Kolsuz Oyuncu olarak, temsilcimiz Beşiktaş ‘a canı gönülden başarılar diliyoruz. Umarız çıktıkları bu yolda başarılı olurlar ve Türkiye E Spor camiasının adını bir sonraki seviyeye taşırlar. Bu başarılar sayesinde Türkiye ‘de E Spor oyunculuğunun ve yabancı iş birlikli etkinliklerin çoğalması yüksek bir ihtimal. Dileriz ki gelecek olan bu başarılar hem Beşiktaş ‘ı hemde Türkiye ‘yi E Spor alanında bir sonraki seviyeye taşır. Bu gün sizlere gündeme gelmiş olan Beşiktaş E spor takımından bahsettik. Ne diyelim, başarılar Kara Kartal!

 

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

DAHA UCUZ NINTENDO SWITCH

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478