e
sv

Beklenen Özellik Pokemon GO Mobile geliyor

avatar

Onur

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyuncuların uzun zamandır beklediği güncelleme nihayet geliyor. Oyunun geliştirici ekibi Niantic tarafından Pokemon Go için yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme oyuncuları biraz olsun rahatlatmış durumda.

 

Çok uzun süredir beklenen bir özellik geliyor. Today View özelliği yakın bir tarihte oyuna geleceği duyuruldu. Bu özellik ile oyuncular anlık olarak gerçekleşen tüm etkinlikleri bir sayfa içerisinde görebilecekler.

Bir efsane olarak hayatımıza 2016 yılında giren oyun şimdilerde o kadar çok konuşulmuyor ancak hala azımsanmayacak bir oyuncu kitlesine sahip. İlk çıktığı zamanlar insanlar elinde telefonlar ile geziniyordu. Şimdiler de bu oyuncuları etrafımızda pek görmesek de hala hatırı sayılır bir kesim oyunu severek oynuyor.

 

Pokemon GO, güncelleme ile tam olarak ne geliyor?

pokemon-go

Yeni gelecek olan güncelleme ‘Today View’ olarak geçiyor. Bu özellik geçtiğimiz yıllarda oyuncuların sabırsızlıkla beklediği bir güncelle meydi. Geç oldu ancak geleceği duyurulduktan sonra oyuncuların içi biraz olsun rahatladı. Bu güncelleme oyunu daha eğlenceli bir hale getirecek gibi gözüküyor.

Bu özellikle ile oyuna yeni bir kısım geliyor. Bu kısımda Today View olarak geçiyor. Adı üstünde gün içerisindeki etkinlikleri görebileceğiniz bir isimle geliyor. Bu özellik sayesinde tüm oyun içinde bulunan etkinlikleri bir ekranda görebileceksiniz. Hakkında detaylı bilgiler de bu sayfa içerisinde olacak. Kartlar şeklinde gözükecek olan etkinlikler de örneğin aynı yerde iki etkinlik varsa iki farklı kart olarak gözükecek.

Oyunu oynamayı daha eğlenceli bir hale getiren ve kullanışı kolaylaştıran bu güncelleme ile vakit geçirmek daha keyifli bir hal alacak. Ayrıca oyunu oynamak ve etkinliklerden haberdar olmak da kolaylaşacak.

Bir önceki yazımız olan PUBG Mobile Lite'a Yepyeni Güncelleme Geliyor ! başlıklı makalemizde pubg, pubg güncelleme ve pubg lite hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

NASCAR Yarışçıları, Oyunda Yarışıyorlar