Beklenen Oyun: Borderlands 3 Detayları

 

 

Kolsuz oyuncu ekibi olarak oyun haberleri sunmaya devam ediyoruz ve karşınızda Borderlands 3 oyun detayları.

 

Borderlands 3 oyunu uzun zamandır bekleniyor. Devam oyununda  tonlarca yeni ışık saçan, özel bir akış sunumunda ilk oyun başlangıcına sahip oldu.

Birkaç dakika içinde Gearbox, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarına yaklaşan ganimet avcısı Borderlands 3 ‘e bir kez daha bakacak . Geliştirici, 1 Mayıs ’tan başlayarak, 10:00 PT / 1 PM ET ’den başlayarak “Borderlands 3 ’ün ilk uygulamalı oyununu” sergileyecek olan “dünya çapında bir oyun gösterimi” yaşıyor.

[ Güncelleme: Akış hala devam ediyor, ancak zaten çömelme yeteneği, ganimet paylaşımının nasıl çalıştığını ve kayıp ganimetinizin sizin için toplandığını da içeren bir sürü oyun ve silah ayrıntılarını öğrendik . Ayrıca yetenek ağaçlarında ve yeni silahların bazılarında emrinizde. Daha fazla bilgi paylaşıldıkça sizlerle paylaşacağız.]

 

Sirenler konuşan Demos, Siren savaşçısı Amara ‘nın başrollerini paylaştı. Özelleştirme seçeneklerini kontrol etmek için bir Hızlı Şarj istasyonunu ziyaret ettikten sonra, Amara kapalı ve yeni bir yardımcı araçla çalışıyor. Vault Hunters artık çıkıntılara kayabilir veya çıkıntılara atlayabilir .

 

Yeni Vault Hunters da çeşitli yeni savaş araçlarına sahip. Silahlar bazen yarı otomatik mod veya bir miktar “mikro-füze” arasında geçiş yapabilen bir Vladof tabancası gibi birden fazla atış modu sunar. Benzer şekilde, bazı temel silahlar elementler arasında geçiş yapabilir. Demo aynı zamanda kapağın imha edildiğini gösterdi ve yakın dövüş saldırılarına sahip düşmanlara patlayıcı variller itilebilir. Ayrıca, çevresel tehlikeler, yağ yakıcı ateş veya su ileten elektrik gibi unsurlardan etkilenebilir. Ayrıca NPC’leri de canlandırabilir ve iyilik her iki yöne de gider.

 

 

 

Hikayesi nedir?

 

Hikayede, Amara hızlı bir şekilde izmarit olan kült lideri Shiv ile başa çıkıyor. Claptrap ‘ı yakalayarak seni bir kalkan almaya ve onunla yakın dövüşe girmeye zorluyor. Şanzıman da yenmek için biraz daha koordinasyon gerektiren büyük patronlara söz verdi. Shiv bir kere indirildikten sonra Lilith ortaya çıktı ve diğer dünyalarda tonozlara yol açacak bir anahtar aradığını açıkladı.

Ayrıca Amara ‘nın yetenek ağacına daha yakından baktık. Üç dallanma becerisi ağacı ve bir güçlü aksiyon yeteneği ile diğer Borderlands oyunlarına çok benziyor. Her karakter, el bombası seçerek bir saniyeyi donatabilecek olan Zane ‘nin yanı sıra, donatmak için bir eylem yeteneği seçebilir. Amara ‘nın üç aksiyon yeteneği Phaseslam, Phasegrasp ve Phasecast ‘tir demoda AOE yeteneğini Phaseslam seçtiler. Bu sefer bazı becerilerde, elektriksel bir Phaseslam gibi isteğe bağlı artırmalar ve değiştiriciler de olacak.

Oradan gösteri kooperatif oyununa geçti. Herkes kendi yağma akışını alır ve seviye dengeleme aracı, herkesi düşmanlarla savaşıp yağmalarını kendi seviyelerinde tutar. Bu özelliğe, Şanzımana göre “Loot Örneklemesi” denir. Bunun yerine daha eski Borderlands oyunları gibi çalışmayı tercih ederseniz, bu seçenekleri kapatabilir ve “Klasik Mod” ayarını kullanarak oynayabilirsiniz.

 

 

Demo da Zane oynandı!

Kooperatif ortağı Zane olarak oynamayı seçti ve Gearbox da kendi yetenek ağacını gösterdi. Digiclone adında dijital bir kopyasını çıkarabilir ve onunla istediği yerde yer değiştirebilir. Ayrıca özerk bir Sentinel robotu yaratabilir veya bir bariyer kalkanı çağırabilir.

Oyun vitrinde Gearbox, Borderlands 2 ‘nin tek kullanımlık silahlarını biraz daha kullanışlı yapan yeni bir özellik gösterdi. Şimdi, atıldığında, bazı garip özellikler olabilir. Bir silah, çarpmadaki düşmanlara zarar veren kabarık bir top haline geldi – ve ayrıca duygulandı. Bir diğeri kuleye dönüşürken, üçüncüsü hedef roketlerine dönüştü.

Kooperatifte ortaklar, Tault ‘un propaganda operasyonunun başkanı olan Mouthpiece adındaki başka bir patronu almak için tarikatın Kutsal Alım Merkezine gitti. Temasına uygun olarak silahı ses ve mağlup olunca oyuncular ses dalgasını vuran eşsiz bir silah aldı. Bu noktada, demo baş düşmanları Calypso Twins: Troy ve Tyreen’e kısa bir giriş yaptı.

 

 

Son olarak, demo evden uzakta özelleştirilebilir eviniz olan Sanctuary’i gösterdi. Sığınak, gezegenler arasında dolaşan ve üs olarak hizmet eden bir gemidir. En sevdiğiniz silahları gösterime sokabilir, daha önce toplayamadığınız kayıp ganimetleri toplayabilir, Moxxi ‘nin barını ziyaret edebilir, Gold Key sandıklarını açabilir, Tannis ile sohbet edebilir veya Marcus ve Crazy Earl gibi işyerleriyle iş yapabilirsiniz. Hammerlock’un, en önemli öldürmelerinin sergilendiği kendi kupa odası var ve Maya da aynı şeyi yapıyor.

Demo daha sonra bizi Atlas Corporation’a ev sahipliği yapan neon şehir olan Promethea ‘ye götürdü. İki oyuncu kooperatifin nasıl oynadığını ve tahmin edebileceğiniz gibi patlamalar, yetenekler ve ganimet toplamanın karmakarışık bir karışımıydı. Lorelei adlı yeni bir NPC oyunculara rehberlik ediyordu ve Gearbox’ın oyuncuların çok fazla zaman geçireceğini söylediği bir karakter.

 

 

Ne zaman çıkıyor?

 

Borderlands 3, 13 Eylül ’de PC ’ye,  Epic Store, PS4 ve Xbox One üzerinden geliyor.

 

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Operasyon: ANKA – Milli Mobil Oyun

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478