Battlefield Serisi Gelecek Oyun - Kolsuz Oyuncu Yeni Battlefield IV

Sıradaki içerik:

PlayStation 5 Konferansı |16 Eylül Günü Geliyor

e
sv

Battlefield Serisi Gelecek Oyun

avatar

Ömer Torun

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Battlefield VI Yeni Serisi Gelebilir

Sanal ortamda yayınlanan gizli teaser ler ile video ve oyun geliştiricisi olan Electronic Arts ile DICE yakında her an büyük bir Battlefield duyurusunda bulunabilir olasılıklar bunu göstermekte. Yakında tanıtılacağı düşünülen oyun Battlefield VI mı yada bir remake yapım olacak tabi henüz net bir bilgi verilmemiş durumda.

Son zamanlarda oyunların gündeminde bulunan Call of Duty: Black Ops Cold War a dair haberler görmüş olsak da her an ışıklar yakın bir zamanda diğer tarafa yönelebilir ve FPS serisine devam ederek yeni Battlefield VI gelebilir. Oldukça popüler olan YouTuber JakFrags ile geliştiricisi DICE ekibinin çeşitli üyeleri ile yapılan son paylaşımlara göz gezdirecek olursak eğer Battlefield VI açıklaması yakın zamanda duyurulacak gibi duruyor.

Battlefield-Serisi-Gelecek-Oyun-Yeni-Battlefield-VI-Gelebilir

İlk ipucuna bakacak olursak da YouTuber JaksFrags ın geçen günlerde yayınladığı Battlefield V videosu bulunuyor. Ve bu videonun sonlarında silahın üzerinde görülen kol saati ile akrep ile yelkovanın altı rakamının üzerinde bulunduğunu görüyoruz ve tam o sırada video sona eriyor. Ve fonda bulunan gizemli bir tik tak sesini de duymamak ise mümkün değil.

DICE Tasarımcısı Videoyu Alıntıladı

EA DICE tasarımcı olan Niklas Astrand ise YouTuber’in paylaşmış olduğu Battlefield V ile paylaşılan bu videoyu ise alıntılayarak tick tick tick tick notunu yazarak paylaştı. Tabi bu arada geçen günlerde anonim olan bir Twitter hesabından geçen gün Astrand’ın Twitter hesabı ile paylaştığı kodları bulunduran gizemli olan bir video da paylaşmıştı. Ve bu ipuçlarına bakacak olursak elimizde iki adet olasılık var. Yakın zamanda gelecekmiş gibi duruyor diyebiliriz. Umarız yakın zamanda bu konu ile ilgili bir duyuru yaparlar. Yani bu olasılıklara bakacak olursak yeni Battlefield VI gelebilir. Olasılıklara bakacak olursak DICE iki oyundur I. ve II. Dünya Savaşlarını barındıran Battlefield serisi ile modern tarzda bir şavaş ortamına dönebilmek için Battelefield VI kullanmayı planlıyor gibi.

 

Diğer içeriklere de göz atabilirsiniz.

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan PUBG Den Yeni Mod Vostok başlıklı makalemizde PUBG Den Yeni Mod Vostok hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli