Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Baldur’s Gate 3 Oyununun Oynanış Videosu Çıktı !

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Baldur's Gate 3 Oyununun Oynanış Videosu Çıktı !

Baldur’s Gate 3 Oyununun Oynanış Videosu Çıktı !

Baldur’s Gate 3 oyunu için D&D Live etkinliğinde oynanışına dair epeyce detaylı uzun bir video paylaşıldı.
Baldur’s Gate 3 için güzel haber! Oyunun oynanışına dair bütün detaylar D&D Live etkinliğinde uzun mu uzun bir şekilde açıklandı. Larian Studios’un geliştirdiği Baldur’s Gate 3 ile alakalı yepyeni detaylar paylaşıldı.

Baldur’s Gate 3 Oyununun Oynanış Videosu Çıktı !

Baldur’s Gate 3’te ekibinizi toplayıp Forgotten Realms’da dostluk ve ihanet, fedakarlık ve ölüm kalım çevresinde dönen hikâyeye dalın. Beyninize yerleşmiş bir Mind Flayer paraziti sayesinde içinizdeki esrarlı yeteneklerin uyanışına tanıklık edin. Heyecanlandırıcı değil mi? İşte dünyanın en iyi RPG oyunlarından önde gelen Baldur’s Gate 3 tam olarak bu. İyi haber! Baldur’s Gate 3 oynanışı D&D Live etkinliği içeriğinde epeyce açık şekilde açıklandı. Bir saatten uzun süren oynanış videosuna da tekrar haberimizde yer vereceğiz.

Baldur's-Gate-3-Oyununun-oynanış-Videosu-Çıktı-!

Baldur’s Gate 3’de muhtelif D&D ırkları ve sınıfları arasından seçim yaparak, yahut ana karakter olarak oynama şansına sahip olacağız. Bahsettiğimiz ırklar arasında buçukluklar, karanlık elfler(Drow), İnsan, Elf, Yarı Elf, Yarı Karanlık Elf ve Cüce ırkları bulunuyor. Aralarındaki farklar ise dış görünüşleriyle sınırlı değil. Her bir çeşidinin çok farklı karakteristik özellikleri ve açabildiği diyalog seçenekleri var. Bunun yanında her ırkın kendine özel bir yeteneği bulunmakta. Bu doğrultuda oyunda vereceğiniz bütün kararlar oyunun gidişatını etkileyecek.

 

Larian Studios CEO’su Swen Vincke, birtakım kuralların ve sistemlerin masaüstü oyunundan dijital oyuna tam olarak iyi halde dönüşmediğini, bu nedenle birtakım “5th Edition Rules” kurallarını yorumladıklarını açıkladı. Oyunun her ne kadar dijital oyun benzer biçimde çalışsa da reel bir D&D deneyimi verdiğini belirtti.
Ayrıca Swen Vicke daha ilkin de Baldur’s Gate 3 için yapılacak erken erişim lansmanının, eşdeğer Divinity Original Sin 2 erken erişim lansmanından oldukca daha büyük olacağını belirtmişti. Divinity Original Sin 2 ile bu şekilde bir kıyaslama yapılması oyunun gayet iddialı geldiğine işaret.

Bizlere ulaşmış olan bir takım bilgilere göre, Baldur’s Gate 3, 2020 yılının Ağustos ayı içinde erken erişime açılacak. Larian Studios’un “belki” olarak belirttiği bu tarih daha ilkin de bahsettikleri gibi değişebilir fakat bence bu zayıf bir ihtimal. Ağustos ayı itibariyle erken erişimde piyasaya çıkması bekleniyor.

Youtube kanalımıza buraya tıklayıp gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 Oyunu Dikkatleri Üzerine Topladı ! başlıklı makalemizde The Sims 4, The Sims 4 Oyuncu Sayısı ve The Sims 4 Oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli