Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Assassin’s Creed Valhalla Oyuncuları İçin Ryzen Sürprizi

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

assassins-creed-valhalla-oyunculari-icin-ryzen-surprizi

Assassin’s Creed Valhalla Oyuncuları İçin Ryzen Sürprizi

Ryzen XT işlemcilerini tanıtan AMD, bir yandan da sene sonunda tanıtacağı 4. Nesil işlemcilerini hazırlıyor. 7 nm+ litografiye sahip olması olası olan yepyeni işlemciler, TSMC‘nin durumuna bağlı olarak 5 nm litografi ile de gelebilir. Buna ek olarak XT işlemcilerini duyurmuş olan AMD, Intel’in 10. Nesil işlemcilerine karşı sene sonuna kadar geçici bir çözüm üretmek istemişti. Şuanda da piyasaya sızdırılmış olan bir görüntüde, AMD Ryzen çeşit işlemciler için Assassin’s Creed Valhalla kampanyası yapılacağı ortaya çıktı.

Ryzen 3000 XT işlemciler ile ilgili ayrıntılı bilgileri, daha önce sizlerle paylaşmıştık.

 

 

 

Assassin’s Creed Valhalla Oyuncuları İçin Ryzen Sürprizi

Geçtiğimiz günlerde tanıtılmış olan AMD Ryzen 3000 XT işlemciler, normal Ryzen 3000 işlemcilere kıyasla daha yüksek saat hızları sunuyor. 10. Nesil Comet Lake masaüstü PC işlemcilerini tanıtmış olan Intel, piyasada elini güçlendirmişti. Sene sonuna kadar piyasadaki düşüşünü minimuma çekmek isteyen AMD ise, XT işlemcilerini piyasaya sürdü. Düz Ryzen 3000 serisi işlemcilerinin ücretlerinde ise büyük indirimlere gidilecek.

assassins-creed-valhalla-oyunculari-icin-ryzen-surprizi-1

Gün geçtikçe  birçok donanım üreticisi, oyun firmaları ile ortak projeler yapmayı önemsiyor. Yeni yeni piyasaya çıkmış olan donanımların satışını artırmaya yönelik bu çalışmalar, en fazla işlemci ve monitör kartı tarafında karşımıza çıkıyor. Videocardz adlı şirketin sızdırmış olduğu görüntü esas alınınca , AMD Ryzen 7 ve Ryzen 9 model işlemcileri için Assassin’s Creed Valhalla oyununun ücretsiz bir şekilde verilmesi öngörülüyor.

Kampanyanın, XT işlemcilerin piyasaya sürülmesi ile başlaması bekleniyor. Yepyeni işlemcilerin piyasadaki yerlerini 7 Temmuz tarihinde alacağı da belirtilirken, bu kampanyadan sadece Ryzen 7 ve Ryzen 9 işlemci almak isteyen kullanıcılar yaralanabilecek. Eğer hali hazırda 3. Nesil Ryzen 7 yada Ryzen 9 bir işlemciye sahipseniz, bu kampayadan yararlanamıyorsunuz. Kampanya, yeni kullanıcılar için geçerli.

Ubisoft ile AMD, aslına bakarsanız bir süredir ortak projelere imza atıyorlar. Assassin’s Creed Odyssey oyununun giriş animasyonları içerisinde de Ryzen ve Radeon donanımlarının reklamları da bulunuyordu.

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan God of War Oyununun Dikkat Çekici Tasarımı başlıklı makalemizde god of war, God of War PS 5 ve God of War Tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli