Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Belli Oldu!

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

assassins-creed-valhalla-cikis-tarihi-belli-oldu-2

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Gün içerisinde gerçekleşmesi düşünülen Ubisoft Forward etkinliği hemen öncesinde, oyun dünyası gündemini meşgul Assassin’s Creed’in yeni versiyonu için bir sızıntı daha yaşandı. Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarih, Instagram resmi hesabından hata yapılarak paylaşıldı. Assassin’s Creed Valhalla oyununun ne zaman piyasaya çıkacağı sorusunun kati cevabı ise Ubisoft Forward etkinliğinde açıklanacak.

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Ubisoft tarafında son dönemde birçok sızıntı görüyoruz. Dün, Far Cry 6 tanıtım videosunun hepsi ortaya çıkmıştı. Bundan daha öncesin de ise Far Cry 6 oyunun çıkacağı tarih sızdırılmıştı. Bu durumun hemen üzerine firmanın, merakla beklenilen bir öteki oyunu yeni Assassin’s Creed için de sızıntılar yaşandı.

Assassin’s Creed Valhalla çıkış zamanı 17 Kasım olacak. Oyunun resmi Instagram hesabından, bu bilgi yanlışlıkla paylaşıldı ve hemen sonra silindi. Ancak bu paylaşım Reddit kullanıcıları tarafından kaydedildi. Paylaşımı buradan görebilirsiniz.

Bir diğer yandan ise, Assassin’s Creed’in yepyeni versiyonu için ortaya çıkmış olan ilk sızıntının bu olmadığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Geçen günlerde de oyunun 30 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı. Ama bununla beraber Assassin’s Creed ve Far Cry oyunları için bütün resmi ve kesin bilgilerin Ubisoft Forward etkinliği kapsamında açıklanacağını da hatırlatalım. Ayrıca Türkiye saati ile bu faaliyet 22.00‘da başlayacak ve etkinlik süresince, Uplay’de Watch Dogs 2 parasız olacak. Bu mevzu için bilgileri da aşağıdaki haberde bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ageless Oyunun Çıkacağı Tarih Belli Oldu başlıklı makalemizde Ageless, Ageless Çıkacağı Tarih ve Bulmaca Oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli