Assassins Creed Unity Ücretsiz oldu

 

Assassins Creed Unity

 

Assassins Creed Unity 1979 Yılında Paris ‘de Fransız ihtilali zamanında yaşanan olayları ve o dönemde şehrin terör ve kaos ile mücadelesini anlatıyor. Arno adındaki adam ise ihtilalin arkasındaki gerçek kişileri ortaya çıkarmak için çabalıyor. Asillere karşı ayaklanan halkın kanları kaldırımları boyuyor. Bu esnada başlarda sadece telafi için çabalayan Arno, halkın ona ihtiyacı olduğunu farkına vardıktan sonra telafi için çabalarken yanında asillere karşı mücadele ediyor. Uğraştığı bu çabalar kendisini bir milletin geleceği için haince bir savaşın içine atıyor ve usta bir suikastçıya dönüşüyor.

 

Arno Victor Dorian, 1768 yılında Fransa ‘nın Versay şehrinde doğdu. Ölüm yılı ise bilinmiyor. AC: Unity oyununun ana karakteridir. Babası Fransız bir suikastçı, annesi ise Avusturyalı ‘dır. Arno ‘nun babası Arno henüz 8 yaşındayken Shay Patric Cormac tarfından öldürülüyor. Shat Patric Cormac eski bir Suikastçıdır fakat daha sonradan tapınakçılara katılmıştır.  Bunun üzerine Arno,  François De La Serre tarafından evlat ediniliyor. François De La Serre Tapınakçıların büyük ustasıdır. Daha sonra François De La Serre ‘de bir Tapınakçı tarafından öldürülür. François De La Serre ‘in ölümünden kendisini sorumlu tutan Arno, bu durumu telafi etmek için Suikastçılara katılır ve tapınakçılara karşı savaşır.

 

Ücretsiz olma sırası bir başka Assassins Creed oyununda

 

Zaman zaman indirim yapan ve zaman zamanda kendisine ait bazı oyunları Uplay platformunda ücretsiz yapan Ubisoft sırayı  bir başka Assassins Creed oyunu olan Assassins Creed Unity ‘e verdi.Oyun 154 TL iken ücretsiz oldu. Oyunu Uplay platformu üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz. Kısa süreliğine ücretsiz olan bu oyun tekrar ücretli olacak. Fakat kütüphanenize ekledikten sonra bir daha sizden ücret talep edilmeden bu oyunu oynayabileceksiniz. Bunun yanı sıra hali hazırda bir çok Assassins Creed oyununda indirim bulunuyor. Örneğin Syndicate 33 Euro ‘dan 10 Euro ‘ya düşmüş durumda.

Assassins Creed Unity oyununu hemen ücretsiz edinmek için tıklayın. Oyunu indirdikten sonra Türkçe yama yapmak Assassins Creed Unity Türkçe yama içeriğimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Assassins Creed Unity Türkçe Yama

Başlıklar1 Assassins Creed Unity Türkçe Yama1.1 Yama ile ilgili önemli notlar1.2 Yamaya ulaşmak için   Assassins Creed Unity Türkçe Yama   Henüz...

 

Assassins Creed Unity, Çıkış yaptığı zamandaki başarısızlığından dolayı bu tarz bir politikayla karşı karşıya kalmış olduğunu düşünüyoruz. Zira çoğu oyuncu oyunun çıkışındaki sorunlarını, hatalarını ve bir çok eksiği unutmamış durumda. Bedava olmasında ki en büyük etken, Asssasins Creed fanlarını geriye kazanmak olsa gerek. Tabi ilk öncelik Assassins Creed fanları olmasada bu oyunu duymuş ve henüz oynamamış insanların denemesi açısından sık sık böyle indirimler ve oyunlarını ücretsiz yaptığını görmüştük. Bu tarz indirimler ve ücretsiz oyunları oynayan oyuncular daha sonra seriye bir değer veriyor ve yeni oyunlarını bekleyip oyunlara öncelik vermeye başlıyor. Bir başka deyişle daha önce Assassins Creed oyunlarını tecrübe edinmemiş insanlara tecrübe etmesi için bir fırsat tanıyor da diyebiliriz.

 

 

 • Site İçi Yorumlar
Avatar
 • Ali9 ay önce
 • Sadece PC platformu için mi? Ps4 için geçerli değil mi? Geçerli ise nasıl alabilirim?

  Avatar
  • Onur9 ay önce
  • Maalesef Uplay üzerinden PC platformunda oynayabilirsin.

Avatar
 • esat9 ay önce
 • steam in bizi bu dönemde dolarla bu kadar tokatladığı , oyunsuz bıraktığı bu zamanda bize başka uygulamalardan harika fırsatı ayağımıza getirdiğin için teşşekkürler kolsuzoyuncu.com

Avatar
 • semih9 ay önce
 • E bu çok iyi haber gidip hemen indireyim bu güzel haber için teşekkürler 🙂

Avatar
 • FURKAN9 ay önce
 • Muazzam ötesi bir site sayesinde cok pahali bir oyunu ucretsiz edindim editör sayesinde doyumsuz oyun keyfimi yeni bir oyun ile besleyeceğim tesekkur ederim kolsuz oyuncu

Avatar
 • Selami9 ay önce
 • Çok iyi denk geldi tam istediğim zamanda fırsat ayağıma geldi..