Apex Legends Tekrardan Gündemde

 

Geçen gün ve hafta gelen de Apex Legends 1.1 güncellemesi ile oyuna da giriş yapan oyuncuların da hesaplarının görünüşte sıfırlandığı fark edildi. Apex Legends oynayan da oyuncular kısa süreli bir stres yaşamasına da sebep oldu. Sorunun düzeltilmesi de basit bir problemdi ancak yanlış giden tek şey bu da değildi. Oyuncuların Apex Legends ‘ta  hızlı bir de şekilde kaybeden oyuncular için de “erken ayrılma” cezasının ortaya çıkması da ve oyuncuların ani olarak ortadan da kaybolmaları gündeme de geldi.

 

Apex Legends Origin platformu üzerinde de oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur da. Oyunu oynamak istiyorsanız da tıklayın. Oyunu oynayabilmek de için ihtiyacınız olan tek şey de bir origin hesabı. Oyunu da kütüphanenize ekleyip indirdikten de sonra oynayabilirsiniz. Tabi de iyi bir bilgisayara  da ihtiyacınız var

 

Bazı sabırsız da oyuncular vurulup da yere düştükten sonra da takım arkadaşının kendisini de canlandırıp canlandırmayacağını beklemek istemeyip maçı terk ederler. Bunun yanı sıra rastgele bir eşleşmenin, maçın başında bağlantı sorunlarının yaşanmasından dolayı yanlış karakter seçmenin etkisinde olabiliyor. Her iki durumda can sıkıcı. Takımımız ciddi bir dezavantajda kalırken, ayrılan oyuncu başka yerlerde pislik olmaya devam ediyor. Ceza taşıması gereken bir hareket.

 

“Senaryo güncellendi de, KG ile test ettik ve şimdi de tüm platformlar için devre dışı bırakıldı. Gerçekleşip da gerçekleşmeyeceği veya ne zaman da ortaya çıkacağı bir ETA ‘mız yok. Karışıklık de için özür dileriz.”

 

Respawn son zamanlarda da yeni donanım kimliği dalgasını da (HWID) serbest bıraktı, hilelere karşı da “kurallara uymayanlara karşı” devam eden de bir savaş başlatmış da oldu.

 

Apex Lenends 1.1 Yaması

 

– Squashing dolandırıcıları da için sahne arkası iyileştirmeleri.

– Giriş ve açıklama da seçimi sırasında sessiz düğmesi eklendi.

– PC için Rapor Oynatıcı da düğmesini kullanırken artık hile veya diğeri de seçme seçeneği sahipsiniz.

– Hafızanın tükenmesi da veya en iyi hız aşma / aşırı ısınma ile açıklandığı üzere de CPU hataları nediyle ortaya çıkan çökmeler için bilgi verici mesajlar da eklendi.

– Stabilite tüm platformlara da sabitlenir.

 

Hata Düzeltmeleri de

 

– Battle Pass ödülleri da sayfasının varsayılan  bir ögenin de seçilmemesi ve çoğunlukla boş bir sayfayla da sonuçlanmaması sorunu düzeltildi.

– PS4 ve X1 için, sohbet etmek de için klavyeyi kullanmaya çalışmak ölümcül bir de komut dosyası hatasına neden de olabilir.

– Banner Kartlarının bir maçın sonunda da görünmemesi sorunu düzeltildi

 

 

Bir önceki yazımız olan Steam ’deki 3 Türk Oyunu başlıklı makalemizde monochroma, mount and blade ve steam hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478