Apex Legends Tekrardan Gündemde

 

 

Geçen hafta gelen Apex Legends 1.1 güncellemesi ile oyuna giriş yapan oyuncuların hesaplarının görünüşte sıfırlandığı fark edildi. Apex Legends oynayan oyuncular kısa süreli bir stres yaşamasına sebep oldu. Sorunun düzeltilmesi basit bir problemdi ancak yanlış giden tek şey bu değildi. Oyuncuların Apex Legends ‘ta  hızlı bir şekilde kaybeden oyuncular için “erken ayrılma” cezasının ortaya çıkması ve oyuncuların ani olarak ortadan kaybolmaları gündeme geldi.

 

Apex Legends Origin platformu üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Oyunu oynamak istiyorsanız tıklayın. Oyunu oynayabilmek için ihtiyacınız olan tek şey bir origin hesabı. Oyunu kütüphanenize ekleyip indirdikten sonra oynayabilirsiniz. Tabi iyi bir bilgisayara da ihtiyacınız var

 

Bazı sabırsız oyuncular vurulup yere düştükten sonra takım arkadaşının kendisini canlandırıp canlandırmayacağını beklemek istemeyip maçı terk ederler. Bunun yanı sıra rastgele bir eşleşmenin, maçın başında bağlantı sorunlarının yaşanmasından dolayı yanlış karakter seçmenin etkisinde olabiliyor. Her iki durumda can sıkıcı. Takımımız ciddi bir dezavantajda kalırken, ayrılan oyuncu başka yerlerde pislik olmaya devam ediyor. Ceza taşıması gereken bir hareket.

 

“Senaryo güncellendi, KG ile test ettik ve şimdi tüm platformlar için devre dışı bırakıldı. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceği veya ne zaman ortaya çıkacağı bir ETA ‘mız yok. Karışıklık için özür dileriz.”

 

Respawn son zamanlarda yeni donanım kimliği dalgasını (HWID) serbest bıraktı, hilelere karşı “kurallara uymayanlara karşı” devam eden bir savaş başlatmış oldu.

 

Apex Lenends 1.1 Yaması

 

– Squashing dolandırıcıları için sahne arkası iyileştirmeleri.

– Giriş ve açıklama seçimi sırasında sessiz düğmesi eklendi.

– PC için Rapor Oynatıcı düğmesini kullanırken artık hile veya diğeri seçme seçeneği sahipsiniz.

– Hafızanın tükenmesi veya en iyi hız aşma / aşırı ısınma ile açıklandığı üzere CPU hataları nediyle ortaya çıkan çökmeler için bilgi verici mesajlar eklendi.

– Stabilite tüm platformlara sabitlenir.

 

Hata Düzeltmeleri

 

– Battle Pass ödülleri sayfasının varsayılan  bir ögenin seçilmemesi ve çoğunlukla boş bir sayfayla sonuçlanmaması sorunu düzeltildi.

– PS4 ve X1 için, sohbet etmek için klavyeyi kullanmaya çalışmak ölümcül bir komut dosyası hatasına neden olabilir.

– Banner Kartlarının bir maçın sonunda görünmemesi sorunu düzeltildi

 

 

Benzer İçerikler