e
sv

Apex Legends Mobile Oyuncularla Buluşacak !

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apex Legends Mobile Oyuncularla Buluşacak !

Apex Legends Mobile Oyuncularla Buluşacak !

Mobil oyun tarafında; Call of Duty Mobile, Fornite Mobile ve PUBG Mobile benzer biçimde oyunlar çok popüler ve alaka görüyor. Bu türdeki oyunlara güçlü bir rakip gelecek. EA, Apex Legends Mobile çıkış zamanı için açıklamayı yaptı. Şirketin CEO’su, oyunun mobil entegreli olarak geleceğini söyledi.

 

Apex Legends Mobile Oyuncularla Buluşacak !

Uzun bir süredir oyunun mobil cihazlara geleceği yönünde söylentiler vardı. Bu söylentileri doğrulayan izahat ise Elecronic Arts CEO’su tarafınca yapıldı. Andrew Wilson adlı kişi, oyunun mobil cihazlara 2020 yılı içerisinde geleceğini sadece bütün oyunculara açılmasının 2021 yılını bulabileceğini söyledi.

EA; bundan bir sene önce bu oyunu, popüler battle royale oyunları PUBG ve Fortnite‘a rakip olarak çıkarmıştı. Parasız olarak çıkış yapmış olan Apex, ilk dönemde ilgi odağı olmuş ve 50 milyon tekil oyuncu sayısını da aşmıştı. Fakat ilerleyen süreçte oyun, görmüş olduğu ilgiyi kaybetti. Şimdi ise Apex Legends Mobile piyasaya sürülecek ve öteki popüler oyunlarla rekabet edecek.

Şu anda ise; Xbox One, Bilgisayar ve Playstation 4 sürümlerinde oynanabilen Apex Legends’ın mobil versiyonu için pek fazla detay yok. Ama kesinlikle Apex Legends Mobil çıkış tarihi için resmi ağızdan gelen izahat ve yıl arasında oyunun gelecek olması, sevenlerine müjde oldu diyebiliriz. Bir diğer taraftan ise EA Games’in bu adımında başarılı olması ve iyi gelirler elde etmesi bekleniyor.

Youtube kanalımızdaki videolara, buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan FIFA 21 Oyununun Çıkış Tarihi ! İşte Detaylar ! başlıklı makalemizde FİFA 2021, FIFA 21 ve FİFA 21 Fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Microsoft Şirketi Bir Yapımı Daha Kaldırıyor!